WONGA

Kredito24raty.pl – nawet 10 000 zł w 15 minut

Nowa oferta wyszła lecz nie mają jeszcze strony. Póki co można brać tę pożyczkę przez stronę kredito24.pl

Sama oferta firmy dostępna TUTAJ.

Pożyczki jakich udzielają to nawet 10 000 zł, lecz opłaty dość wysokie. Spłata rozłożona nawet na 12 miesięcy.

Dodano: 14.10.2013
Autor: licko

No raty są spore rzeczywiście. Nie jest to jakaś super oferta tej firmy

14.10.2013
Autor: marcin

Dla wielu to dobra oferta. Po pierwsze kwota jest dość duża. Pytania co oni tam weryfikują. Piszą, że w 2 minuty moga tej pożyczki udzielić. Nieźle.

14.10.2013
Autor: licko

Jeśli jest możliwa wcześniejsza spłata to nie byłoby to głupie. Bierzesz na 12 miesięcy, masz wcześniej to spłacasz i koszty są dużo mniejsze. Jeśli jednak nie ma to niezła lipa.

14.10.2013
VIVUS

Tania pożyczka bez zaświadczeń w firmie VIVUS - bez opłat!

Sprawdzone warunki regulaminu dla wszystkich. Przejdź do serwisu i dokonaj rejestracji.

Aż 1 200 PLN przy pierwszej pożyczce - nie zwlekaj!

Weź kredyt
netcredit

Zobacz ofertę firmy SohoCredit - pożyczki dla bezrobotnych online!

Kredyt gotówkowy na 500 zł dostaniesz bez prowizji - oferta czasowa

Przekonaj się jakie to łatwe i zarejestruj się już teraz.

Weź kredyt
SOHO

Przejrzyj produkty firmy SohoCredit - pożyczki dla zadłużonych on-line!

Pożyczkę gotówkową na 500 zł otrzymasz bez opłat - promocja czasowa

Sprawdź jakie to wygodne i zarejestruj się w 1 minutę.

Weź kredyt
Autor: marcin

Poczekajmy na pierwszych klientów. Może jacyś się wypowiedzą bo póki co to mało informacji o tej ofercie gdziekolwiek. Sam się przypadkowo natknąłem.
Pozdrawiam bo lece spac :)

14.10.2013
Autor: Zaix

Wg mnie dużo bardziej opłaca się brac już w providencie. Tutaj masz oprocentowanie około 100%. W providencie przy dłuższym oprocentowaniu bo nawet 4 lata chyba masz 63%. Różnica spora bo prawie połowa

14.10.2013
Autor: loko

Dzisiaj złożyłem wniosek i czekam na odpowiedź. Sama rejestracja itp. to raczej pikuś w porównaniu z bankiem. Zobaczymy jak będzię z odpowiedzią i czy przyznają kredyt.

15.10.2013
Autor: manish

Ja też złożyłem przy czym chyba za pierwszym razem oni nie dadzą nikomu 10 000 zł. Trzeba stopniowo brać z tego myślę.

15.10.2013
Autor: malpiszon

Tutaj nie ma limitów jak w innych parabankach. To specjalna oferta dla osób, które potrzebują większej ilości pieniędzy. Takich firm jest zaledwie 3. Bez weryfikacji oraz zaświadczeń to w tym momencie najlepsza oferta na rynku. Provident i inni owszem mają niższe oprocentowania, ale niestety chcą zabezpieczeń. Dzięki temu mogą mieć niższe oprocentowanie bo w razie czego siądą komu na nieruchomość, itp.

15.10.2013
Autor: viko

Ktoś dostał już u nich kredyt? Jeśli tak to jaką kwotę i czy nie wymagają zabezpieczeń?
Proszę o odpowiedź.

15.10.2013
Autor: Lako

Kredito24 z zasady jest drogie i tyle. Myślę, że lepiej próbować w providencie.

17.10.2013
Autor: heja

Dorzucam się do pytania kolegi viko - ktoś dostał już u nich jakąs wyższa kwotę?

26.11.2013
Dodaj odpowiedź

Nick:

Odpowiedź:

Wyślij
Wyślij
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chwilówki

By porównać kredyty chwilówki skorzystaj z powyższego formularza. Jeśli szukasz większej pożyczki i na dłuższy okres spłaty sprawdź ofertę...

Zamknij