Banki

Banki są instytucjami, których działalność polega głównie na przyjmowaniu depozytów oraz udzielaniu kredytów. Oferują nam wiele produktów finansowych, z których możemy korzystać na co dzień. Banki dają nam możliwość prowadzenia kont osobistych, wpłacania naszych pieniędzy na konta oszczędnościowe i lokaty. Co więcej, oprócz już wspomnianych kredytów, banki udzielają także szybkich pożyczek np. ratalnych lub konsolidacyjnych. Jak widać oferta banków jest naprawdę szeroka.

Łatwo jest się pogubić w tak szerokiej ofercie banków. Nie dość, że produktów bankowych jest bardzo dużo, to dodatkowo ich warunki różnią się w zależności od banku. Różnią się one pod względem długości trwania usługi, stałych i jednorazowych opłat, warunków które musi spełnić konsument, aby płacić mniej, wymaganiami wiekowymi itp.

W związku z tym zebraliśmy informacje o największych bankach, które oferują swoje usługi w Polsce. Podsumowaliśmy je i ustaliliśmy rankingi, w których kierowaliśmy się tym, aby oferowana usługa była jak najbardziej korzystna dla klienta. Braliśmy pod uwagę jakość oferowanych usług, podejście do klienta, obsługę klienta, koszty, czas realizacji i inne drobniejsze czynniki.

Zachęcamy do sprawdzenia najlepszych ofert każdej kategorii usług bankowych, które są przedstawione na tej stronie. Dzięki temu, będziesz mógł podjąć najbardziej korzystną dla siebie decyzję. Stworzyliśmy następujące rankingi:
  • Ranking Kredytów Bankowych
  • Ranking Kredytów Konsolidacyjnych
  • Ranking Kont Oszczędnościowych
  • Ranking Kont Osobistych
  • Ranking Lokat
  • Ranking Szybkich Pożyczek
Jeśli nie jesteś jeszcze wystarczająco przekonany do usługi wybranego przez Ciebie banku to zachęcamy do przeczytania przygotowanych przez nas opinii największych banków w Polsce. Szczegółowe opisy i informacje znajdziesz klikając w przycisk poniżej. Przejdź do opinii o bankach

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo