100 zł się samo zapłaciło?

Witam, wziąłem tydzień temu chwilówkę online w wysokości 300zł. Świadomie spłaciłem 100zł w piątek, przyszedł mi sms że zostało mi do spłaty 200zł, minęło 2 dni i dostałem zaskakujący sms iż następne 100zł zostało spłacone. Tak więc do spłaty pozostało mi 100zł. Czy spotkaliście się z podobną sytuacją?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 05.05.2016
Autor: admin

Witam,

najpierw proszę powiedzieć o jaką firmę pożyczkową chodzi. W naszym mniemaniu raczej nic się samo nie spłaca, a sama firma pożyczkowa musiała coś pomylić. Brak spłaty całości zadłużenia może skutkować doliczeniem kary w późniejszym terminie.

Na Twoim miejscu bym nie ryzykował i zadzwonił, zapytał. 100 zł to nie jakaś ogromna kwota, a brak reakcji może się kończyć tym, że doliczą kolejne 100 zł, ale za pewien czas i będzie problem.

Nasuwa mi się jeszcze kilka pytań, czy chwilówka była tą darmową? Jeśli nie to czy była spłacona przed terminem? Może w jakiś cudowny sposób została naliczona mniejsza prowizja? Czy te 300 zł to była kwota całkowita do spłaty czy już z odsetkami?

Pozdrawiamy
Administracja

05.05.2016
Autor: Olo

Aniołowie miłosierdzia myślisz? Tak jak ktoś pisze u góry. Pewnie błąd, który spowoduje, że zaraz naliczą Ci ze 100 zł kary i na koniec będziesz musiał oddać nie 300, a 400 zł :)
Dzwoń i pytaj w firmie jakiej brałeś tę pożyczkę. Chwilówki same się nie spłacają, wierz mi bo mam kłopot z kilkoma i wszędzie odsetki rosną z dnia na dzień.

05.05.2016
Autor: VIP

Hmm, pierwsze słyszę by coś się samo spłaciło. Raczej bardziej trafnym stwierdzeniem będzie to, że d takich 100 zł niekiedy w miesiąc firma może naliczyć ci z 50 zł kar i odsetek więc nie czekałbym na samo rozwiązanie sytuacji, a sam się zgłosił lub spłacił ten kredyt zawczasu nie czekając na ich interwencję. Tak będzie lepiej i wygodniej. Jeszcze się okaże, że za 100 zł trafiłeś do KRD i będziesz miał spory problem.

Załatw sprawę czym prędzej i nie licz na cuda bo te w parabankach się nie zdarzają!
Pozdrawiam

09.05.2016

Vivus - szybka chwilówka

Do 1600 zł przez Internet

Sprawdź

Chwilówka NetCredit

Od 150 zł do 1500 zł w 15 minut

Udzielana online za darmo

Oferta SohoCredit

Kredyty do 1000 zł

Nie zwlekaj

Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij

Porównaj chwilówki

Kwota pożyczki 300 zł
Okres spłaty
  • 15 dni
  • 30 dni
Który raz pożyczasz?
  • Pierwszy
  • Kolejny
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pilnie pomocy – wyjście z pętli chwilówek

Witam! Pilnie potrzebuje pomocy. Otóż wpadłem w pętle chwilówek, których mam na stanie 4. Vivus 3900 zł, Filarum 1100 zł,...

Zamknij