100 zł się samo zapłaciło?

Witam, wziąłem tydzień temu chwilówkę online w wysokości 300zł. Świadomie spłaciłem 100zł w piątek, przyszedł mi sms że zostało mi do spłaty 200zł, minęło 2 dni i dostałem zaskakujący sms iż następne 100zł zostało spłacone. Tak więc do spłaty pozostało mi 100zł. Czy spotkaliście się z podobną sytuacją?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 05.05.2016
Autor: admin

Witam,

najpierw proszę powiedzieć o jaką firmę pożyczkową chodzi. W naszym mniemaniu raczej nic się samo nie spłaca, a sama firma pożyczkowa musiała coś pomylić. Brak spłaty całości zadłużenia może skutkować doliczeniem kary w późniejszym terminie.

Na Twoim miejscu bym nie ryzykował i zadzwonił, zapytał. 100 zł to nie jakaś ogromna kwota, a brak reakcji może się kończyć tym, że doliczą kolejne 100 zł, ale za pewien czas i będzie problem.

Nasuwa mi się jeszcze kilka pytań, czy chwilówka była tą darmową? Jeśli nie to czy była spłacona przed terminem? Może w jakiś cudowny sposób została naliczona mniejsza prowizja? Czy te 300 zł to była kwota całkowita do spłaty czy już z odsetkami?

Pozdrawiamy
Administracja

05.05.2016
Autor: Olo

Aniołowie miłosierdzia myślisz? Tak jak ktoś pisze u góry. Pewnie błąd, który spowoduje, że zaraz naliczą Ci ze 100 zł kary i na koniec będziesz musiał oddać nie 300, a 400 zł :)
Dzwoń i pytaj w firmie jakiej brałeś tę pożyczkę. Chwilówki same się nie spłacają, wierz mi bo mam kłopot z kilkoma i wszędzie odsetki rosną z dnia na dzień.

05.05.2016
Autor: VIP

Hmm, pierwsze słyszę by coś się samo spłaciło. Raczej bardziej trafnym stwierdzeniem będzie to, że d takich 100 zł niekiedy w miesiąc firma może naliczyć ci z 50 zł kar i odsetek więc nie czekałbym na samo rozwiązanie sytuacji, a sam się zgłosił lub spłacił ten kredyt zawczasu nie czekając na ich interwencję. Tak będzie lepiej i wygodniej. Jeszcze się okaże, że za 100 zł trafiłeś do KRD i będziesz miał spory problem.

Załatw sprawę czym prędzej i nie licz na cuda bo te w parabankach się nie zdarzają!
Pozdrawiam

09.05.2016

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Klientom, którzy pierwszy raz korzystają z usług Credit.pl, firma oferuje darmową pożyczkę do 800 zł. Co interesujące, osoby które posiadają pożyczkę w Credit, mogą polecić ofertę firmy swoim znajomym i za każde takie polecenie zarobić nawet 15 zł.

Atutem pierwszej chwilówki w Halopożyczka jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeśli nie masz pieniędzy na swoim koncie, to Kredito24 udzieli Ci szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności. Zaletą jest to, że Kredito24 jest w stanie pożyczyć nawet 3000 zł w kilka minut – to jedna z najwyższych pożyczek wśród pozostałych firm.

Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij
Przeczytaj poprzedni wpis:
SohoCredit

SOHO CREDIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydziale Gospodarczym...

Zamknij