Automaty do udzielania pożyczek
4 (80%) 40 głosów

Automaty do udzielania pożyczek

Interesuje mnie pewien temat. Mianowicie jakis czas temu w sieci oglądałem filmik o zadużeniach osób, które zdecydowały się wziąć pożyczkę w….automacie do udzielania pożyczek. Tak jak przy kupnie w automacie batona czy też puszki. Wystarczyło jedynie dac skan dowodu. Nie spotkałem się z takimi automatami w moim mieście (Lublin) Czy jednak w innych miastach mozna zobaczyc takie automaty? Korzystaliście może kiedyś z takiej opcji?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 17.05.2017
Autor: jaccek

Nadal są, ale w Warszawie z tego co wiem. Nazywają się gotówkomaty. Powiem Ci,że wbrew pozorom jest tam trochę zabezpieczeń. Na przyklad trzeba dać dowód do skanu. A automat robi Ci zdjęcie. jeśli nie dasz sobie zrobić zdjęcia, które potem bedzie porównane ze zdjęciem w dowodzie to z gotówki nici. Automaty również są bardzo wysoko oprocentowane. Dlatego też wiele osob wpada w długi. Ale w długi można wpaść wszędzie, tak wieć nie jest to akurat wytłumaczenie.

28.06.2017
Autor: englishman

A jak oni weryfikują zgodność zdjęcia jakie zrobią ze zdjęciem z dowodu? Jesli ktoś bardzo podobny przyniesie dowód to co wtedy?

29.06.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.