Blue Hope – ta firma nie daje pożyczek tylko wyłudza płatne SMSy
4 (80%) 40 głosów

Blue Hope – ta firma nie daje pożyczek tylko wyłudza płatne SMSy

Witam wszystkich,

przestroga z mojej strony przed firmą Blue Hope. Przychodzi sobie na naszą pocztę info o tej firmie udzielającej pożyczki, zakładamy konto, wypełniamy wniosek i tu zonk – nagle trzeba zapłacić wysyłając sms do uruchomienia wniosku, który kosztuje 39 zł.

Po wysłaniu sms dostajemy zwrotny kod sms, wpisujemy i uruchamiamy wniosek i na tym koniec odpowiedzi na wniosek. Nie ma zakładki do zalogowania się, sprawdzenia statusu wniosku, czegokolwiek co umożliwiło by sprawdzenie czy weryfikacja wniosku przebiegła pozytywnie czy negatywnie. Nie dajcie się naciągnąć tak jak ja, nie wysyłajcie sms, unikajcie tej firmy bo to najprawdopodobniej fikcyjnie działająca firma pożyczkowa okradająca ludzi. Przestrzegam też przed innymi w ten sam sposób działającymi pseudo firmami tam gdzie trzeba wysłać płatnego sms, nie wysyłamy i kończymy.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 27.05.2016

Komentarze:

Autor: VIP

Takich firm jest bardzo wiele i piszemy o tym praktycznie co pewien czas. Nie dodajemy z tego powodu nawet wątków na forum, które budzą nasze podejrzenie. Proceder zwykle jest taki sam, czyli wyłudzenie kilkudziesięciu złotych za płatne SMSy i na tym koniec. Zwykle firma działa chwilę i pojawia się nowa, która robi to samo. Wg prawa jest to niedozwolone, ale zapewne w regulaminach jest napisane, że firma nie udziela pożyczek, a jedynie prowadzi aukcje, które niby przeglądają firmy pożyczkowe.
Tutaj więcej o tych firmach:
https://chwilowo.pl/prasa/konar-pozyczki-uwaga-na-ukryte-oplaty/
Ogólnie jeśli chcesz brać pożyczkę to tylko w sprawdzonej firmie! Tego typu oszuści co mówisz często inwestują nawet w PR czyli kupują opinie na forach i wielu miejscach co ma budować zaufanie i pozycję.

Zwykle narażeni na oszustwa są osoby, które nie dostały pożyczek w firmach pozabankowych. Prawda jest taka, że jeśli ktoś nie otrzyma pożyczki w firmach jakie w ofercie ma chwilowo.pl - prawdopodobnie nie dostanie jej nigdzie indziej.
Prędzej trafią na oszustów niż dostaną pożyczkę.

27.05.2016
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.