Oceń

Chwilowka z wpisem erif

Witam czy dostane gdzies chwilowke albo nawet kredyt jesli jestem wpisany do erif ? Posiadam umowe o prace na czas nie okreslony wszystko udokumentowane. Dochody przyzwoite, 3200. Dziekuje za pomoc

Dodano: 01.08.2018
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.09%) 822 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.5 (69.09%) 220 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.8%) 413 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • Kromek pisze:

  Nie ma takiej opcji. Podgląd mają jedynie firmy pożyczkowe tak jak tutaj pisze osoba powyżej. Ty możesz sprawdzić tylko bik i krd.

 • Niet pisze:

  Nie możesz. Jest to baza do której mają dostęp jedynie firmy udzielające pożyczek i chyba z tego co wiem osoby,które udzielają pożyczek społęcznościowych ( pod warunkiem, ze mają założoną działalność, ale ostatnio jest to obowiązek do udzielania pożyczek…..). O ile będziesz w stanie sprawdzić jak wygląda Twoja sytuacja w biurze informacji gospodarczej i krajowym rejestrze długów to w erif już nie…

 • Ermin pisze:

  Można sobie samodzielnie sprawdzić ten wpis? Bo chyba mam i to mi blokuje branie pozyczek.

 • Klopsik pisze:

  Oj nie ma tych firm wielu ale są na pewno : Alfa Kredyt, Szybka Gotówka oraz Łatwy Kredyt. Jednak wcale tutaj nie jest tak łatwo. Nie oznacza to że nie przeprowadzają żadnej weryfikacji, firmy te sprawdzają klienta w innych dostępnych bazach. Bo o ile szybka gotówka nie sprawdza bik to alfa kredyt oraz łatwy kredyt sprawdzają klienta w bazie bik. Tak więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wpisy w bik to raczej nie masz co liczyc na dostanie pożyczki w tych firmach….

 • Light pisze:

  Z tego co wiem to nie ma ale tutaj jest podobny temat, zobacz sobie: https://chwilowo.pl/forum/gdzie-dostane-pozyczke-jak-jestem-zadluzony-w-erif/

 • mozil pisze:

  Czy jest jakas lista firm,które udzielają pożyczek jak ma sie taki właśnie wpis?

 • Szczurek pisze:

  Dochody dobre. Raczej przy takich dochodach nie powinno być problemów z dostaniem pożyczki. Duża przyznawalność mają szybka gotówka i netcredit.

 • Cimek pisze:

  A masz możliwość jakiegoś zabezpieczenia? W postaci samochodu albo mieszkania? Ewentualnie poręczyciela?

 • Monday pisze:

  Niewiele firm oferuje możliwosć więcia pożyczki z tego typu wpisem. Proponowałbym raczej odrzucić z góry Vivusa, Wongę oraz Netcredit. Firmy udzielaja pożyczek nawet osobom bezrobotnym ale jesli masz wpis w erif to raczej jesteś dla nich stracony. Dwie firmy, w których możesz spróbować to:
  szybka gotówka
  kredyt zen

  Jeśli tam Ci sie nie uda to pozostają pozyczki społęcznościowe.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook