Czy moge spłacić w ratach
4 (80%) 15 głosów

Czy moge spłacić w ratach

Czesc. Mam takie pytanie. Otóż zaciągnęłam pożyczkę w filarum. Odstawiłam od umowy bo byłam przekonana ze dam radę spłacić całość za jednym zamachem. Nie poszło i teraz oni nie chcą mo tego rozłożyć na raty ani nie moge cofnąć odstąpienia. Jest impas bo ja nie mam całości na raz a mimo to oni nie chcą sie dogadać. Ja nie chce sie migać i im tłumacze ale oni nie chcą ustąpić a odsetki rosną. I tu pytanie. Czy moge sama sobie to rozłożyć na raty czyli po prostu miesięcznie wpłacać im jakies kwoty? Czy to zatrzyma odsetki itd?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 10.08.2017

Komentarze:

Autor: Nie wiem czymozna

Niestety ale odsetek to nie zatrzyma. Będą je naliczali. Poza tym firma najprawdopodobniej będzie naliczała CI opłaty za przypomnienia o spłacie reszty gotówki. I takie przypomnienia tanie nie są.Nie wiem jak cenowo przedstawia się to w filarium ale może być to ok 100 zł za jedno przypomnienie ( w umowie jest wszystko podane).
Propoowałbym jeszcze raz się do nich odezwać oraz pisać pisma o tym, ze chwilowo nie jesteś w stanie tego spłacić w całej sumie.
O jaką kwote tutaj chodzi?

11.08.2017
Autor: Janinka

Możesz płacić w ratach.Troche zmniejszy to kwote pożyczki. Jednak firma nadal będzie naliczała odsetki i pewnie pieniadze za przypomnienia (oczywiście o spłacie reszty pieniędzy). Moja rada Poszukaj gdzieś pożyczki ratalnej. Pewnie nie dostaniesz w banku przy takich opóźnieniach ale może da Ci jakaś firma prywatna? Będzie CI łatwiej spłącać niewielką kwotę co miesiąc.

14.08.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook