Czyszczenie BIK i KRD – potrzebna dobra firma
4 (80%) 15 głosów

Czyszczenie BIK i KRD – potrzebna dobra firma

Witam. Szukam dobrej firmy, która zajmuje się czyszczeniem BIK i KRD. Kredyty mam pospłacane, a nadal widnieje w bazach. Pozdrawiam.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.52%) 458 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.11%) 740 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.81%) 315 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

malitok777@wp.pl

Dodano: 20.09.2013

Komentarze:

Autor: aga

Centrum ochrony dluznika krakow

27.09.2013

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Autor: omylny

Czy można cały proces prowadzić zdalnie bez kontaktu w 4 oczy? Czy trzeba koniecznie się stawić w placówce?
pozdrawiam

27.09.2013
Autor: Daniec

Także chciałem wyczyścić bik. Czy czyszczenie polega na przejęciu przez firme jakiś długów, rozłożenie ich na raty? Czy tylko jesli ktos ma już czystą historię a nadal się w nim znajduje?
Pozdrawiam

06.10.2013
Autor: jaskiniowiec

No co ty. Jeszcze brakowało żeby ktos za was spłacał długi. Ty mówisz o windykacji, która kupuje wierzytelności i próbuje je ściągać. Jak spłacisz długi to po pewnym czasie wszystko wyczyści się samo.

10.10.2013
Autor: wow

Żadna firma wam nie wyczyści biku jeśli nie spłacicie swoich długów ludzie. To naciągacze gdzie podpiszecie umowę o czyszczenie która kosztować będzie parę stówek, a później wam powiedzą, że musicie spłacić swoje kredyty i napiszą wniosek o wymazanie czyli to samo co możecie zrobić wy. W bazach i tak będą ślady po nieregularnych spłatach rat pożyczek itp. Dopiero po jakimś czasie samo wygaśnie i tyle. Nie dajcie się nabierać.

22.04.2015
Autor: jestem w krd

Kilka lat temu miałem epizod, kanary złapały mnie w tramwaju, poszedł mandat którego nie zapłaciłem, przychodziły monity ale ignorowałem, później pojchełem do roboty do uk i myślałem że jakoś to będzie, wróciłem i okazuje się że nic nie mogę zaciągnąć bo mam syf w historii kredytowej, jak to ogarnąć?

20.06.2017
Autor: Luna

Śmieszna nazwa "czyszczenie krd i bik" a tak naprawdę sprowadza się do tego, że jeżeli zobowiązania zostały spłacone, to wysyła się inforamcje do rejestrów, że zeległościi wygasły i prosisz o usunięcie z rejestru. Poza tym nigdy nie jest tak, że informacje o człowieku znikają, po prostu jest adnotacja, że człowiek jest czysty, ale kiedyś miał tam epizody. Od tego takie rejestry są!

21.06.2017
Autor: anonim

Są kancelarie adwokacie wiec mozna sie do nich zglosic z prosba o pomoc, ale to prawdopodobnie bedzie dorga usluga, bo praca adwoaktow zwykle nie jest tania. Wysla odpowiednie wezwanie do usuniecia z bazy dluznikow, podparte paragrafiami. Skutecznosc jest wysoka, ale podkreslam ze usluga nie nalezy do najtanszych.

23.06.2017
Autor: Ula38

Zastanawiałam sie nad skorzystaniem z takiej firmy. Mianowicie mam wpisy w bik i krd ale te wpisy powstały jeszcze 3 lata temu jak byłam w zupełnie innej sytuacji. Potem pracowałam za granicą , znacznie się odkułam.Wróciłam do Polski, znalazłam pracę i mam wielki problem z wzięciem kredytu hipotecznego na mieszkanie. Mianowicie firma obiecuje mi ,ze całkowicie zredukuje wpisy jakie mam w bik.Chcą jednak pieniędzy wczesnej bo powiedizeli,ze taka jest procedura i jesli nie zapłącę to nie zaczną działać.
Uwierzyć czy jednak chcą mnie oszukac?

13.02.2018
Autor: ppp

Moze cos zdzialaja ale na wiele tutaj bym sie nie nastawiał. Samodzielnie możesz wysłać pisma do firm, ktore Cie wpisaly do bik. Wyczyścić krd możesz natomiast jedynie jeśli spłacisz dług, który sprawił,że taki wpis się tam znalazł. Firma pewnie nie zrobi więcej niż to co tutaj opisalem. Nieco podejrzane jest to,ze chcą od Ciebie pieniędzy wcześniej. Na pewno sam bym im tej kasy nie płacił.

07.03.2018
Autor: Nick

A czy jest jakaś firma oddluzająca którą z ręka na sercu byście polecili i która zrobi więcej dobrego niż złego? Czy są firmy oddłużające które spłaci moje zadłużenia które wynoszą 140tys. bez hipoteki, żebym miał jedną ratę. Bo aktualnie już się z tym całym zadłużeniem nie wyrabiam. Dodam również że nie mam żadnego zabezpieczenia w postaci mieszkania. I nie mam również możliwości podania poręczyciela ( już się pytałem znajomych i w rodzinie ale nikt nie chce podpisać, niestety trochę się na nich zawiodłem :()

14.06.2018
Autor: Skorpion

Lepiej napisz o swoich problemach na forum. Postaramy się Ci tutaj pomóc i to bez konieczności pobierania sporych opłat za pośrenictwo.A nie licz na to,ze firma bedzie działała tutaj bez pobrania prowizji. Skuteczne wychodzenie z długów opiera się na mechanizmie przedawnienia. Nawet jeśli twój dług istnieje, i są na tę okoliczność odpowiednie dokumenty, nie oznacza to jeszcze, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia i, że wierzyciel wygra w sądzie sprawę o zapłatę Twojego długu. Wszystko zależy od tego, czy Twój dług jest przedawniony. W wielu sytuacjach dług jest przedawniony i nie trzeba go spłacać. A wiele osob o tym nie wie i oczywiście spłaca....

12.11.2018
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook