Filarum wypowiedzenie brak spłaty
4.1 (82%) 30 głosów

Filarum wypowiedzenie brak spłaty

Mija 10 dni po terminie wypowiedzenia. Powiniem oddać 2150 zł oddałem 300 zł. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie nic więcej spłacić. Co radzicie? Co filarum może zrobić?

Dodano: 11.09.2017
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
kuki.pl logo
Kuki
3.4 (68.34%) 427 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.08%) 574 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Pożyczka Plus logo
Pożyczka Plus
3.4 (67.43%) 463 głosów
Kwota pożyczki

200 - 2000 zł

Czas na spłatę

5 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • Tojad pisze:

  Orientujecie się czy firma daje możliwość refinansowania?

 • Kociara pisze:

  Nie wiem czy już zwróciłeś czy nie ale w przypadku każdej pożyczki i to bez znaczenia w jakiej firmie bierzesz, możesz w ciągu 14 dni odstąpić bez umowy bez oddania naliczonych odsetek. I tak jest w każdej firmie bo jest to ustawowe ( ma to chronić konsumenta). Nie musisz firmie oddawać odsetek, zreztą podejrzewam,ze nawet jakbyś odstąpił od umowy i przelał im odsetki to firma by Ci te odsetki zwróciła.Bo jakby sobie je przyjęła to nie byłoby to zgodne z prawdza. Filarum to duża firma tak wiec raczej dziąła według prawa.

  Taka mozliwość daje darmową chwilówkę na 2 tygodnie w kazdej firmie 🙂

 • CZUJEK pisze:

  Mam pytanie odnośnie odstąpienia od umowy w Filarum.

  Dnia 30.10 wziąłem tam pożyczkę 3 500,00 zł
  + Prowizja: 904,06 zł
  + Odsetki kapitałowe: 28,69 zł

  Chcę zwrócić pożyczke. NIe mineło jeszcze 14 dni tak więc moge.Czy muszę oddać jedynie pożyczona kwotę czy muszę jednak oddać część odsetek jakie w tym trakcie mi naliczyło?

 • Badziak pisze:

  Duże. Najlepiej w takiej sytuacji dogadać sie z nimi w sprawie restrukturyzacji. Bo nie ma sensu płacić za przypomnienia o spłacie pożyczki.

 • Annie pisze:

  Orientujecie się jakie monity nalicza firma Filarum? Mam pożyczkę ale nie jestem w stanie jej spłącać poniewaz nie mam pieniedzy i straciłam pracę 🙁 Zbliża się termin splaty pozyczki 2000 zł i własnie tyle mam oddać. A nie mogę oddać nawet 100 zł ponieważ poszło na zycie ( jestem samotną matką wychowujacą córkę). Po jakim czasie firma zaczyna wysyłać przypomnienia oraz nasyła windykację? I co mam w tej sytuacji zrobić????

 • human pisze:

  Filarium będzie naliczało Ci miesięcznie oprocentowanie. Raczej nie zacznie Cię windykować ( przynajminej nie narazie) ponieważ spłacasz kredyt. Spłaciłeś te 300 zł. Polecam zebrac się w sobie i w następnych miesiacach spłącać regularnie wziętą pożyczkę aż spłacisz. NIe ma sensu ciągnąć tego za sobą.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.