Filarum wypowiedzenie brak spłaty
4.1 (82%) 30 głosów

Filarum wypowiedzenie brak spłaty

Mija 10 dni po terminie wypowiedzenia. Powiniem oddać 2150 zł oddałem 300 zł. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie nic więcej spłacić. Co radzicie? Co filarum może zrobić?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 11.09.2017
Autor: human

Filarium będzie naliczało Ci miesięcznie oprocentowanie. Raczej nie zacznie Cię windykować ( przynajminej nie narazie) ponieważ spłacasz kredyt. Spłaciłeś te 300 zł. Polecam zebrac się w sobie i w następnych miesiacach spłącać regularnie wziętą pożyczkę aż spłacisz. NIe ma sensu ciągnąć tego za sobą.

12.09.2017
Autor: Annie

Orientujecie się jakie monity nalicza firma Filarum? Mam pożyczkę ale nie jestem w stanie jej spłącać poniewaz nie mam pieniedzy i straciłam pracę :( Zbliża się termin splaty pozyczki 2000 zł i własnie tyle mam oddać. A nie mogę oddać nawet 100 zł ponieważ poszło na zycie ( jestem samotną matką wychowujacą córkę). Po jakim czasie firma zaczyna wysyłać przypomnienia oraz nasyła windykację? I co mam w tej sytuacji zrobić????

21.05.2018
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.