Gdzie pożyczyć 2500 zł kredytu?

dostałem zaproszenie na slub, a w zwiazku z tym ze jestem chrzestnym to chcialem dać te 1500 zł w kopertę, za resztę kupić jakiś garnitur przyzwoity i spłacić stare zobowiazania. gdzie maja dobre i niedrogie oferty, bo jak przegladam ranking to zaprezentowane jest to tak jakby wszystkie byly tanie i atrakcyjne a przeciez tak nie ma.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 19.05.2017
Autor: kordian

Nie wiem czy jeszcze się zastanawiasz czy nie ale najsensowniej byłoby skorzystać w Twojej sytuacji z możliwości darmowej pożyczki.Z tego co wiem to aktualnie jedynie 3 firmy udzielają darmowych pożyczek na większe kwoty. Sa to Wonga, Vivus oraz netcredit. Cyli większe firmy, które mogą sobie na to pozwolić. Jak z Twoją zdolnością kredytową?

04.07.2017
Autor: Wacław

Kredyt w banku
Pożyczka w firmie prywatnej ;) Ogonlie dziwi mnie to,ze ludzie nie rozumieją różnic pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Ja z kolei polecam szybką monetę oraz miloan. Jeśli posiada sie odpowiednie dochody to równiez nie robią problemów z przyznaniem kasy. Poza tym oprocentownie w tych dwóch firmach nie jest takie wysokie.

12.07.2017
Autor: slice

Nie jest wysokie to znaczy jakie? Bo z tego co porównywałem to w większości firm chwilówkowych jest jednak wysokie oprocentowanie pożyczek....

01.08.2017

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: Jonny dep

To znaczy, ze oprocentowanie nie wynosi tam kilka tysięcy procent czy kilkadziesiąt tysięcy procent ;) Ale na przykład kilkadziesiąt procent. Są chwilówki, które w ramach pożyczek ratalnych dają oprocentowanie ok 30 procent rocznie ( rrso) tak wiec o wiele taniej niż niektóre banki.
Dość niskie oprocentowanie w stosunku do innych firm dają między innymi Lendon i Via sms/

03.08.2017
Autor: crazy horse

Nie wiem po co przepłacać w firmach pożyczkowych skoro można pójść do banku pożyczyć dowolną kwotę (o ile ktoś ma zdolność kredytową, bo jak nie ma to musi zapomnieć o kasie). Może i dłużej to trwa, ale za to jest taniej. Ale decyzja należy do ciebie.

03.08.2017
Autor: anita 5484

KREDYT OK !! Oferta pożyczki ratalnej nawet do 15000 zł !! Polecam !

04.08.2017
Autor: superhero

No dobra a co jeśli ktoś nie ma zdoności kredytowej? Z tego co mi wiadomo to na forach tego typu nie udzielają sie ludzie, którzy mają zdolność kredytową na tyle aby wziąc kredyt w banku. Sam takiej włąśnie zdolności niestety nie mam. I mogę wziąć pożyczkę jedynie prywatnie.
W Kredyt ok jakie mają oprocentowanie przy ratalnej na 15 tys? Bo szukam czegoś na 24 miesiące.

08.08.2017
Autor: anty-lichwa

Polecaj KREDYT OK i zarabiaj! Nie daj się trollom :)

08.08.2017
Autor: rOm

Jeśi nie masz calkowicie zdolnosci kredytowej to bedzie problem z pożyczką.Nawet w firmie prywatnej . Musisz miec jakieś dochody. Chociażby niewielkie. Oporocentowanie w firmach prywatnych przy pożyczkach ratalnych jest rózne, niemniej zwykle przekracza te 50% rrso ( w dobrej wersji). Czasami potrafi by ć bardzo wysokie . Z tego co sprawdzam to najniższe ma chyba rapida.

10.08.2017
Autor: LENA

A przy ratalnych? Jest trochę niższe oprocentowanie? Szczerze powiedziawszy to taka pozyczka ratalna baredizej by mi odpowiadała ponieawż chciałabym sobie to potem spokojnie spłącać w czasie. Doradzicie gdzie pożyczyć 1000 zł na rok? Jaki byłby to całkowity koszt takiej pozyczki?

18.08.2017
Autor: Zuzka

Kredytu czy pożyczki? Bo różnica jest . Jeśli kredyt to bank jesli pozyczka to bank i firma prywatna. Kredyt jest udzielany na coś konkretnego.Pożyczka na co chcemy i firma nie będzie się nas pytała na co nam jest potrzebna kasa. Chciałam to uściślić ponieważ denerwuje mnie wrzucanie tych dwóch pojęć do jednego wora.
Lena przy ratalnych jest nizsze oprocentowanie ale zapłacisz ostatecznie o wiele więcej bo spłacasz dłużej A jesli chesz pożyczyć tysiaka to polecam;
Zaplo
Monedo
Loan me
ratka
fines
ewentualnie provident

15.11.2017
Autor: leon

Oj tam kredyt czy pozyczka. Jedno i to samo. NIe ma co dywagować nad nazwą. Sam polecam netcredit. Dobre warunki i uczciwie.

12.12.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.