Gdzie pożyczyć 2500 zł kredytu?

dostałem zaproszenie na slub, a w zwiazku z tym ze jestem chrzestnym to chcialem dać te 1500 zł w kopertę, za resztę kupić jakiś garnitur przyzwoity i spłacić stare zobowiazania. gdzie maja dobre i niedrogie oferty, bo jak przegladam ranking to zaprezentowane jest to tak jakby wszystkie byly tanie i atrakcyjne a przeciez tak nie ma.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 19.05.2017
Autor: kordian

Nie wiem czy jeszcze się zastanawiasz czy nie ale najsensowniej byłoby skorzystać w Twojej sytuacji z możliwości darmowej pożyczki.Z tego co wiem to aktualnie jedynie 3 firmy udzielają darmowych pożyczek na większe kwoty. Sa to Wonga, Vivus oraz netcredit. Cyli większe firmy, które mogą sobie na to pozwolić. Jak z Twoją zdolnością kredytową?

04.07.2017
Autor: Wacław

Kredyt w banku
Pożyczka w firmie prywatnej ;) Ogonlie dziwi mnie to,ze ludzie nie rozumieją różnic pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Ja z kolei polecam szybką monetę oraz miloan. Jeśli posiada sie odpowiednie dochody to równiez nie robią problemów z przyznaniem kasy. Poza tym oprocentownie w tych dwóch firmach nie jest takie wysokie.

12.07.2017
Autor: slice

Nie jest wysokie to znaczy jakie? Bo z tego co porównywałem to w większości firm chwilówkowych jest jednak wysokie oprocentowanie pożyczek....

01.08.2017

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: Jonny dep

To znaczy, ze oprocentowanie nie wynosi tam kilka tysięcy procent czy kilkadziesiąt tysięcy procent ;) Ale na przykład kilkadziesiąt procent. Są chwilówki, które w ramach pożyczek ratalnych dają oprocentowanie ok 30 procent rocznie ( rrso) tak wiec o wiele taniej niż niektóre banki.
Dość niskie oprocentowanie w stosunku do innych firm dają między innymi Lendon i Via sms/

03.08.2017
Autor: crazy horse

Nie wiem po co przepłacać w firmach pożyczkowych skoro można pójść do banku pożyczyć dowolną kwotę (o ile ktoś ma zdolność kredytową, bo jak nie ma to musi zapomnieć o kasie). Może i dłużej to trwa, ale za to jest taniej. Ale decyzja należy do ciebie.

03.08.2017
Autor: anita 5484

KREDYT OK !! Oferta pożyczki ratalnej nawet do 15000 zł !! Polecam !

04.08.2017
Autor: superhero

No dobra a co jeśli ktoś nie ma zdoności kredytowej? Z tego co mi wiadomo to na forach tego typu nie udzielają sie ludzie, którzy mają zdolność kredytową na tyle aby wziąc kredyt w banku. Sam takiej włąśnie zdolności niestety nie mam. I mogę wziąć pożyczkę jedynie prywatnie.
W Kredyt ok jakie mają oprocentowanie przy ratalnej na 15 tys? Bo szukam czegoś na 24 miesiące.

08.08.2017
Autor: anty-lichwa

Polecaj KREDYT OK i zarabiaj! Nie daj się trollom :)

08.08.2017
Autor: rOm

Jeśi nie masz calkowicie zdolnosci kredytowej to bedzie problem z pożyczką.Nawet w firmie prywatnej . Musisz miec jakieś dochody. Chociażby niewielkie. Oporocentowanie w firmach prywatnych przy pożyczkach ratalnych jest rózne, niemniej zwykle przekracza te 50% rrso ( w dobrej wersji). Czasami potrafi by ć bardzo wysokie . Z tego co sprawdzam to najniższe ma chyba rapida.

10.08.2017
Autor: LENA

A przy ratalnych? Jest trochę niższe oprocentowanie? Szczerze powiedziawszy to taka pozyczka ratalna baredizej by mi odpowiadała ponieawż chciałabym sobie to potem spokojnie spłącać w czasie. Doradzicie gdzie pożyczyć 1000 zł na rok? Jaki byłby to całkowity koszt takiej pozyczki?

18.08.2017
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij