Ile trzeba czekać na nową pożyczkę w vivus.pl ?

Ostatni komentarz: 2018-10-21
Data dodania wątku: 2014-07-30
Ocena: 4.21
(ilość ocen: 28)

Mam pytanie dotyczące pożyczek w Vivusie. Dopiero kończę spłacać swoją pierwszą pożyczkę i teraz chciałbym dostać nową. Czy wiecie może, czy będę musiał poczekać na pieniądze? A może od razu po spłacie tej pierwszej pożyczki dostanę kolejną? Ktoś był w podobnej sytuacji?
Odpowiedź chwilowo.pl:
Kolejną pożyczkę w Vivusie dostaniesz dopiero w momencie spłacenia pierwszej. Przypominamy, że na Twoją drugą pożyczkę nie przysługuje Ci już promocja darmowej chwilówki, ale Vivus ma najtańszą ofertę kolejnych pożyczek. W kwestii oczekiwania na pieniądze to Vivus korzysta z szybkich przelewów, które gwarantują prawie natychmiastowy przelew gotówki do większości banków w Polsce. Więcej o ofercie tej firmy pożyczkowej dowiesz się na stronie z opiniami o Vivus.

Odpowiedzi użytkowników

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Anon89 pisze:

  Jezeli splace vivusa po 90 dniach zwloki to czy dostane kolejna pozyczme?

 • Avatar Luka pisze:

  Ja spóźniłam się trochę czasu ze spłata i jak już spłaciłam mam pokazany limit ale jak składam wniosek mam odmowe czy wie ktoś ile trzeba czekać czasu żeby wziasc taka chwilowke jak się spzonilo że splata ?

 • Avatar keyan pisze:

  Skąd masz takie informacje? Zawsze można u nich dobrać pożyczkę do progu i limitu. Księgowanie też u nich chwilę trwa zanim spłata będzie widoczna na koncie. To jest nie do przeskoczenia więc poczekasz tyle ile im to zajmie. A nie możesz spłacić w Vivus, a wziąć w innej firmie? Dlaczego chcesz płacić za drugą pożyczkę?
  Ofert jest dużo więcej bo chyba teraz 13 firm ma takie pożyczki za 0 zł.
  https://chwilowo.pl/darmowe-chwilowki/
  Przejrzyj sobie bo nie wiem o jakiej kwocie mówisz. Są limity jak wszędzie, ale NetCredit ma 1500 zł.

 • Avatar yettti pisze:

  U nich chyba tak jest, że po 7 dniach od spłacenia pożyczki można otrzymać od nich pożyczkę już ze zwiększonym limitem. w razie czego zawsze możesz do nich napisać lub zadzwonić, na pewno szybko odpowiedzą. Wydaje mi się jednak, że jest tak jak mówię, czyli czeka się tydzień po spłacie.