Jaka inna firma niż Provident?
4 (80%) 50 głosów

Jaka inna firma niż Provident?

Czy orientujecie się czy w Polsce działa firma inna niż Provident, ktora udziela pożyczek do ręki. I której mozna w taki sposób spłacać pieinądze?

Problem jest w tym, że mam nad sobą komornika oraz nie chcę aby pieniadze zostały przelane na konto. Komornik w takim przypadku na bank to zajmie.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 20.04.2017

Komentarze:

Autor: maciek

Zorientuj się jak sprawa przedstawia się w firmie lendon. Z tego co wiem to jest możliwe wzięcie tam pożyczki od ręki. Oprocentowaine nie jest tam również takie wysokie jeśli porównasz to do innych firm pożyczkowych ( z tego co sobie sprawdzam na ich stronie jest niższe niż w przypadku Providenta).
Zadzwoń i dopytaj się jak wygląda procedura.

19.05.2017
Autor: LuQ1234

Provident w przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych jest w stanie dostarczyć pożyczone pieniądze pod wskazany adres, a więc do rąk własnych. Przyjeżdza konsultant z umową, podpisujesz i otrzymujesz kredyt. Od razu otrzymujesz blankiety spłaty przekazem pocztowym - czyli też bez pośrednictwa konta bankowego. Usługa trochę droższa, ale przynajmniej omijasz system.

25.05.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook