Jestem w dołku
4 (80%) 1 głosów

Jestem w dołku

Jestem studentem. Moja sytuacja jest dość nie ciekawa. Wplątałem się w kłopoty i mam obecnie zadłużenie w chwilówkach na około 11tys. Zł. Na ten moment nie mam ani nie miałem zaległości w spłacie żadnej z nich. Mój dochód to około 2000-2500zł, ale umowa zlecenie i stypendia więc nie wiele to daje. Co zrobić? Gdzie szukać konsolidacji i rozłożenia na raty? Znajomi i rodzina niestety odpadają:(

Dodano: 09.08.2018
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.05%) 820 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.4 (68.95%) 219 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.72%) 412 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • Barbara38762 pisze:

  Mam podobny problem, pożyczki brałam już chyba wszędzie… Ostatnio trafiłam na stronę profigo.pl, piszą że same firmy będą się kontaktować, wiecie coś o tym? jak to działa?

 • Facet pisze:

  W przypadku refinansowania firma narzuca nam pożyczkę która da nam kasę. W przypadku konsolidacji sama wybierasz sobie firme i możesz wybrać lepsze warunki.

 • to samo pisze:

  A czym się to różni? Bo na moje oko to jedno i drugie to spłata pożyczki kredytem.

 • maczek pisze:

  Recredit to nie konsolidacja a refinansowanie. I w zasadzie praktycznie nigdy rozwiązanie nie jest opłacalne.

 • Bertak pisze:

  One nigdy nie sprawdzają….. A potem narzekają jaka to pożyczka straszna, niedobra i droga. Mogli wcześniej sprawdzić a nie potem jęczeć jak to jest drogo.

 • Pytanie pisze:

  Bożena nie sprawdzałaś wcześniej oprocentowania?

 • Optek pisze:

  No ale jak bank nie chce udzielić kredytu to gdzie niby szukać? Czasami jest to jedyna opcja.

 • Bożena pisze:

  Ja mogę polecić gdzie nie szukaj konsolidacji. W recredit….. Sama tam wzięłam i się totalnie wkopałam bo oprocentowanie jest wysokie.

 • Wesemir pisze:

  Dochód nie jest zły i to,ze pracujesz na umowę zlecenie nie wyklucza możliwości dostania kredytu w banku. A ten będzie o wiele mniej oprocentowany. Polecam wybrać się do banku pocztowego albo do getin banku.O ile oczywiście nie masz wpisów w bik bo wpisy te nieco utrudnią temat.
  Czy mozesz napisać tutaj w jakich konkretnie firmach masz zadłużenie? Wiele z nich negocjuje oraz godzi się na refinansowanie pożyczki tylko po to aby klient miał szansę spłacić. Bo dla nich również liczy się to abyś oddała pieniądze.I nie załamuj się bo z kazdego długu można wyjśc.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook