Karta przedpłacona Trzynastka do 3000 zł
3.9 (78%) 40 głosów

Karta przedpłacona Trzynastka do 3000 zł

Witam
Czy korzystał ktoś z takiej karty Trzynastka? Wygląda nieźle gdy ktoś potrzebuje małych sum. Maksymalny limit to 3000 zł. Za jej pomocą można zapłacić w sklepie, robić zakupy przez internet oraz wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i za granicą.

W przypadku wykorzystania maksymalnej kwoty limitu (3000 zł) i spłaty zadłużenia po 180 dniach, koszty pożyczenia pieniędzy będą wyglądać następująco:
0 zł w pierwszym miesiącu,
198 zł w drugim i kolejnych miesiącach.

Dodatkowe koszta to 5 zł przy każdej wypłacie z bankomatu.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 21.08.2017
Autor: mariola

Nie korzystałam i szcerze powiedziawszy to pierwsze słyszę o tej firmie. Czy jest coś w rodzaju karty kredytowej? Czy trudno jet taką kartę otrzymać?
Ciekawe czy wymagają zdolności kredytowej . Sama niestety pracuję na pół etatu i jak ostatnio pytałam się o chwilówkę w innej firimie to nie chcieli mi dać pomimo braku negatywnych wpisów w bik :(

22.08.2017
Autor: Krystian

Tak, Wydaja Ci do konta kartę i na niej znajdują sie pieniądze.Z tego co wiem to tylko jedna firma finansowa ma coś takiego. Inne raczej nie dają takiej możliwości. Moim zdaniem dość ciekawa opcja. Chociaż jak patrzę na stronie to koszta takiej pożyczki sa bardzo wysokie. Tak wiec nie wiem czy wartojest z niej korzystać.
Jakby było chociaż trochę taniej i wprowadizliby jakieś promocje.....

15.11.2017
Autor: julcia

No dobra ale porozmawiajmy o kosztach. Jakbym zechciała powiedzmy pożyczyć na tej karcie 1000 zł bo więcej mi nie trzeba to ile by mnie to wynosiło?

12.12.2017

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Miloan przygotowało ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za darmo dla nowych klientów.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Autor: BOLO

6,6% miesięcznie od wykorzystanej kwoty z karty. Możesz sobie sama wyliczyć. Moim zdaniem jeśli bierze się chwilówkę tylko na miesiąc albo na mniej to się bardzo opłaca bo jednak kredyty w bankach są o wiele droższe, a oprocentowanie na karcie kredytowej z banku też tanie nie jest ( 20% i jeszcze trzeba płacić miesięcznie za utrzymanie takiej karty podczas gdy trzynastka jest darmową kartą).
Mam ich kartę od jakiegoś czasu i dla mnie jest to o wiele wygodniejsze niż branie chwilówek.Nie ma grzebania sie.Po prostu bierzesz kaskę z karty i po czasie ją spłacasz.

19.01.2018
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.