Kiedy usuną mnie z BIK?
Ocena: 4
(ilość ocen: 35)

Kiedy usuną mnie z BIK?

4 lata temu miałem niemiłą historię, zaciągnąłem pożyczkę na 12 miesięcy, ale po spłaceniu około poływ, straciłem pracę i nie miałem z czego oddać. Straszyli, grozili oddałem gdzieś po roku. Oczywiście wpisali mnie do jakiś rejestrów i teraz nawet głupich rat nie mogę zaciągnąć w sklepie… jak długo to potrwa? Kiedy mogę starać się o wykreślenie mnie z tego rejestru?

Dodano: 17.05.2017

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • ulx pisze:

  Przetwarzają, ale jeśli chodzi o providenta to nie sądzę aby się zgodzili. Raczej z tego co wiem sa niechętni w usuwaniu z biku osób, które się u nich zadłużyły

 • CMN pisze:

  Orientujecie się jak takie wnioski przetwarzają firmy prywatne? Mianowicie 2 lata temu do biku wpisał mnie Provident. Miałem trudny olkres, nie mogłem spłacić pożyczki, Potem jednak wszystko wyregulowałem. Aktualnie przez ten wpis mam problem z jakakolwiek pozyczka. Nie tylko w firmie prywatnej ale pewnie nie mam nawet co myśleć o pożyczce w banku….
  Czy mogą mnie wykreślić z rejestru?

 • krakowianin pisze:

  Zależy jak długie było opóźnienie w spłacie. Jeżeli sięgało do 60 dni, to możesz próbować samodzielnie interweniować w BIK-u, aby usunęli. Przedstawić odpowiednie dowody. Ewentualnie poprosić pożyczkodawcę, aby wysłał powiadomienie. Są też firmy które zajmują się czyszczeniem historii zadłużenia w rejestrach dłużników, ale po co im płacić jak można to w większości przypadków samodzielnie naprawić wysyłając odpowiedni wniosek.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 604)
  2.
  Ocena: 3.55
  (ilość ocen: 326)
  3.
  Ocena: 4.05
  (ilość ocen: 733)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1180)
  5.
  Ocena: 3.93
  (ilość ocen: 446)