Oceń

Kredito24raty.pl – nawet 10 000 zł w 15 minut

Niestety, ale ta oferta jest już nieaktualna. Zapraszamy do zapoznania się z innymi firmami, które oferują pożyczki na raty.

Pożyczki na raty.

Natomiast, jeśli znajdujesz się w bazach BIK, BIG lub KRD, to zapraszamy to zapoznania się z tym rankingiem:

Pożyczki bez BIK, BIG i KRD.

Dodano: 14.10.2013
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
kuki.pl logo
Kuki
3.4 (68.34%) 427 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.08%) 574 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Pożyczka Plus logo
Pożyczka Plus
3.4 (67.43%) 463 głosów
Kwota pożyczki

200 - 2000 zł

Czas na spłatę

5 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

• heja pisze:

Dorzucam się do pytania kolegi viko – ktoś dostał już u nich jakąs wyższa kwotę?

• Lako pisze:

Kredito24 z zasady jest drogie i tyle. Myślę, że lepiej próbować w providencie.

• viko pisze:

Ktoś dostał już u nich kredyt? Jeśli tak to jaką kwotę i czy nie wymagają zabezpieczeń?
    Proszę o odpowiedź.

• malpiszon pisze:

Tutaj nie ma limitów jak w innych parabankach. To specjalna oferta dla osób, które potrzebują większej ilości pieniędzy. Takich firm jest zaledwie 3. Bez weryfikacji oraz zaświadczeń to w tym momencie najlepsza oferta na rynku. Provident i inni owszem mają niższe oprocentowania, ale niestety chcą zabezpieczeń. Dzięki temu mogą mieć niższe oprocentowanie bo w razie czego siądą komu na nieruchomość, itp.

• manish pisze:

Ja też złożyłem przy czym chyba za pierwszym razem oni nie dadzą nikomu 10 000 zł. Trzeba stopniowo brać z tego myślę.

• loko pisze:

Dzisiaj złożyłem wniosek i czekam na odpowiedź. Sama rejestracja itp. to raczej pikuś w porównaniu z bankiem. Zobaczymy jak będzię z odpowiedzią i czy przyznają kredyt.

• Zaix pisze:

Wg mnie dużo bardziej opłaca się brac już w providencie. Tutaj masz oprocentowanie około 100%. W providencie przy dłuższym oprocentowaniu bo nawet 4 lata chyba masz 63%. Różnica spora bo prawie połowa

• marcin pisze:

Poczekajmy na pierwszych klientów. Może jacyś się wypowiedzą bo póki co to mało informacji o tej ofercie gdziekolwiek. Sam się przypadkowo natknąłem.
    Pozdrawiam bo lece spac 🙂

• licko pisze:

Jeśli jest możliwa wcześniejsza spłata to nie byłoby to głupie. Bierzesz na 12 miesięcy, masz wcześniej to spłacasz i koszty są dużo mniejsze. Jeśli jednak nie ma to niezła lipa.

• marcin pisze:

Dla wielu to dobra oferta. Po pierwsze kwota jest dość duża. Pytania co oni tam weryfikują. Piszą, że w 2 minuty moga tej pożyczki udzielić. Nieźle.

• licko pisze:

No raty są spore rzeczywiście. Nie jest to jakaś super oferta tej firmy

• Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.