Kredito24raty.pl – nawet 10 000 zł w 15 minut
Oceń

Kredito24raty.pl – nawet 10 000 zł w 15 minut

Niestety, ale ta oferta jest już nieaktualna. Zapraszamy do zapoznania się z innymi firmami, które oferują pożyczki na raty.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (67.98%) 514 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Vivus.pl logo
Vivus
3.6 (72.37%) 1091 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Ferratum logo
Ferratum Bank
3 (59.4%) 364 głosów
Kwota pożyczki

100 - 2000 zł

Czas na spłatę

15 - 30 dni

Pożyczki na raty.

Natomiast, jeśli znajdujesz się w bazach BIK, BIG lub KRD, to zapraszamy to zapoznania się z tym rankingiem:

Pożyczki bez BIK, BIG i KRD.

Dodano: 14.10.2013

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

 • heja pisze:

  Dorzucam się do pytania kolegi viko – ktoś dostał już u nich jakąs wyższa kwotę?

 • Lako pisze:

  Kredito24 z zasady jest drogie i tyle. Myślę, że lepiej próbować w providencie.

 • viko pisze:

  Ktoś dostał już u nich kredyt? Jeśli tak to jaką kwotę i czy nie wymagają zabezpieczeń?
  Proszę o odpowiedź.

 • malpiszon pisze:

  Tutaj nie ma limitów jak w innych parabankach. To specjalna oferta dla osób, które potrzebują większej ilości pieniędzy. Takich firm jest zaledwie 3. Bez weryfikacji oraz zaświadczeń to w tym momencie najlepsza oferta na rynku. Provident i inni owszem mają niższe oprocentowania, ale niestety chcą zabezpieczeń. Dzięki temu mogą mieć niższe oprocentowanie bo w razie czego siądą komu na nieruchomość, itp.

 • manish pisze:

  Ja też złożyłem przy czym chyba za pierwszym razem oni nie dadzą nikomu 10 000 zł. Trzeba stopniowo brać z tego myślę.

 • loko pisze:

  Dzisiaj złożyłem wniosek i czekam na odpowiedź. Sama rejestracja itp. to raczej pikuś w porównaniu z bankiem. Zobaczymy jak będzię z odpowiedzią i czy przyznają kredyt.

 • Zaix pisze:

  Wg mnie dużo bardziej opłaca się brac już w providencie. Tutaj masz oprocentowanie około 100%. W providencie przy dłuższym oprocentowaniu bo nawet 4 lata chyba masz 63%. Różnica spora bo prawie połowa

 • marcin pisze:

  Poczekajmy na pierwszych klientów. Może jacyś się wypowiedzą bo póki co to mało informacji o tej ofercie gdziekolwiek. Sam się przypadkowo natknąłem.
  Pozdrawiam bo lece spac 🙂

 • licko pisze:

  Jeśli jest możliwa wcześniejsza spłata to nie byłoby to głupie. Bierzesz na 12 miesięcy, masz wcześniej to spłacasz i koszty są dużo mniejsze. Jeśli jednak nie ma to niezła lipa.

 • marcin pisze:

  Dla wielu to dobra oferta. Po pierwsze kwota jest dość duża. Pytania co oni tam weryfikują. Piszą, że w 2 minuty moga tej pożyczki udzielić. Nieźle.

 • licko pisze:

  No raty są spore rzeczywiście. Nie jest to jakaś super oferta tej firmy

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook