Która firma lepsza Vivus czy NetCredit?

Ostatni komentarz: 2018-12-07
Data dodania wątku:
Która firma lepsza Vivus czy NetCredit?
Ocena: 4.02
(ilość ocen: 46)

Chcę pożyczyć szybko pieniądze i najbardziej podobają mi sie oferty Vivusa i NetCredit, bo pożyczają dużo bez kosztów. A według Was, która z tych firm jest lepsza i w której szybciej dostanę pieniądze?

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Czerny pisze:

  Jakie jest oprocentowanie pożyczki w przypadku pożyczenia pieniędzy na miesiac?

 • Avatar Kamino pisze:

  Nie Vivus, nie netcredit ale creditstar. Wystarczy podać kwotę i okres spłaty, a otrzymamy zastrzyk gotówki na mniejsze i większe wydatki. Tylko trzeba miec pozytywną historię kredytowa.

 • Avatar Krystian pisze:

  Netcredit jest tańszy od Vivusa

 • Avatar Filip pisze:

  A kosztowo jak wygląda kolejna pozyczka a nie ta darmowa? Tanszy jest vivus czy netcredit?

 • Avatar PPSK pisze:

  W przypadku nowych klientów, porównując te dwie pożyczki odnoszę wrażenie, że są to lustrzane odbicia. Nie znam oczywiście zapisów umowy, bo mogą się różnić i zapewne się różnią, ale pod względem oferty to w obu przypadkach nowy klient może liczyć na możliwość zaciągnięcia pożyczki do 3 tys zł na okres do 30 dni.

 • Avatar jolka pisze:

  Jakie niby? Bo brałam tam pożyczkę 3 razy i nie dostałam żadnej promocji.

 • Avatar Krótki pisze:

  Jak dla mnie VIvus. Bo jest o wiele szybciej, poza tym mają też promocje dla stałych klientów.

 • Avatar gosciorek pisze:

  Ofertę pierwszej pożyczki do 3000 zł ma i Wonga i Vivus. Firmy w sumie prześcigają się z takimi ofertami. Konkurencja na rynku chwilówek jest duza i firmy chcą nagonić do siebie klientów. Jesli klient skorzysta z oferty danejj firmy, spodoba mu sie, dojdzie do wniosku,że wszystko jest ok to na pewno wybierze się ponownie.
  Raz korzystałem z Net Credit. Ogólnie to byłem zadowolony. Kontakt jedynie mógłby być w firmie lepszy

 • Avatar monday pisze:

  Obie firmy są dość spore. Tak więc ich oferty są sprawdzone. Miałem do czynienia z pierwszą i z drugą i róznicy między nimi nie widzę. Tak więc w tym względzie proponuę kierować się głównie ofertą jaką oferują. Oprocentowaniem czy promocjami.

 • Avatar fred pisze:

  Przypadkiem to nie Wonga ma tę promocję na pierwszą pożyczke 3000 zł za darmo bez oprocentowania do 30 dni? Bo chyba mi się wydawało,że to własnie Wonga coś takiego oferowała ( widziałem reklamy w google).
  Sam Netcredit wcale nie jest taką złą firmą. Ma kilka plusów:
  szybkie odpowiedzi po wypełnieniu formularza
  kasa na koncie od razu po godzinie
  oprocentowanie niskie nie jest ale jeśli bierze się pożyczkę na krótki okres to nie jest takie złe.

 • Avatar dizy pisze:

  Lepsza jest ta która jest tańsza w danej chwili. Nie ma lepszego sposobu, a przynajmniej ja nie znam, aby napisać do obu firm maila z zapytaniem o warunki kredytu, ewentualnie zadzwonić.
  Nie ma co z góry skreślać NetCredit, bo od strony formalnej w obu przypadkach jest bardzo podobnie.

 • Avatar robertus pro pisze:

  Vivus bez dwóch zdań. Oni mają dla nowych klientów pierwszą pożyczkę do 3 tys zł za darmo czyli bez dodatkowych kosztów. Pożyczasz kasę i po 30 dniach oddajesz taką samą kwotę. W netcredit tego nie maja. Po co przepłacać?

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.85
  (ilość ocen: 661)
  2.
  Ocena: 3.88
  (ilość ocen: 374)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 781)
  4.
  Ocena: 4.07
  (ilość ocen: 1230)
  5.
  Ocena: 3.91
  (ilość ocen: 474)