Mam krd czy moge dostać jakąś pożyczkę
4 (80%) 40 głosów

Mam krd czy moge dostać jakąś pożyczkę

Mam wpis w KRD, gdzie mam się starać o pożyczkę? Podpowiedzcie coś, tak żebym dostał kasę bez problemów.

Najlepsza odpowiedź

Krajowy Rejestr Długów to chyba najbardziej popularna baza z informacjami gospodarczymi o firmach i ludziach. Będąc w KRD praktycznie dla wszystkich pozabankowych instytucji pożyczkowych masz złą historię i o pożyczkę będzie bardzo ciężko. Sprawdź sobie poprzedni artykuł:

Pożyczki chwilówki bez KRD

Jak widzisz jest tylko jedna firma i to podobno nie jest zbyt tania. Coś kosztem czegoś.

Dodano: 06.08.2014
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.05%) 820 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.4 (68.95%) 219 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.72%) 412 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • Voytek82 pisze:

  Witam , mam wpis w KRD o śmieszną kwotę 485 zł, kwotę spłaciłem całkowicie jak się dowiedziałem ze mam jakieś zadłużenie firma wysyłała mi ponaglenia na stary adres i nie utrzymałem żadnych informacji inna drogą.
  Teraz chce wziąć kredyt i nie mogę z powodu takiej błahostki, co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ?

 • Sebastian87 pisze:

  Kiedyś na wakacjach zgubiłem portfel z dowodem i dopiero po kilku dniach po powrocie poszedłem na policję i zgłosiłem kradzież. Myślałem, że się znajdzie… niestety o tym, że za późno to zrobiłem dowiedziałem się rok później jak ubiegałem się o kredyt na samochód. Okazało się, że ktoś zaciągnął na mój dowód pożyczkę, nie spłacił jej i ścigał mnie komornik… Gdybym przez pójściem do banku sprawdził siebie w KRD to miałbym pewność, że mam się o co ubiegać. A tak to złożyłem 5 wniosków i wszystkie odrzucone :/

 • Stars pisze:

  Wtedy kiedy przedawni się pożyczka. Jeżeli przepis szczególny nie stanowi inaczej, termin przedawnienia wynosi lat dziesięć, a dla roszczeń o świadczenia okresowe oraz roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej – trzy lata. Nie jest to jednak takie proste bo jeśli odbierzesz pismo o wezwaniu do spłaty to ten czas liczy się zupelnie od nowa…..
  Wpis w krd będzie istniał do czasu do kiedy pozyczka nie zostanie spłacona.

 • Ready pisze:

  Orientujecie się kiedy przedawniają się długi w krd? I czy wpis równiez wtedy zostaje usunięty?

 • Szalom pisze:

  Spłać długi. Inaczej Cię z krd nie wypiszą. Ewentualnie mozesz poszukać jakiejś firmy pożyczkowej, która udziela pożyczki pomimo wpisów w krd. Robią to na przykład:
  netcredit
  filarium
  kuki
  vivus
  Na tej stronie znajduje się pełna lista takich firm: https://chwilowo.pl/bik-krd-big/pozyczki-chwilowki-bez-bik-krd-big-lista-firm-i-weryfikacji/

  Bo w banku raczej szans nie masz.

 • Marlon pisze:

  Hmmm. Moze po prostu spłacić długi? 🙂

 • krulik pisze:

  Orientujecie się w jaki sposób najłatwiej usunąć wpisy w krd? BO mam i żadna firma nie chce mi dać pożyczki 🙁

 • fikołek pisze:

  No jak to nie blokujesz się kolego? To po co tworzy się takie zbiory informacji? Wykorzystują je banki, ale i parabanki, czy jakieś firmy by sprawdzić wypłacalność kontrahentów. Lepiej spłacić co się tam ma z długów i mieć spokój.

 • roman pisze:

  tak pozyczkolandia to nowy portal ale juz dobrze prosperujący, coś podobnego do kokos, a odnosnie weryfikacji to wiesz nigdy nie blokuje szans tym którzy gdzieś tam są przez przypadek zadłużeni.

 • jadzia pisze:

  Ja tam nie ufam pożyczkom społecznościowym, już lepiej ubiegać się o pożyczkę pod zastaw, ale za to w sprawdzonej firmie. Wydaje mi się (chociaż ręki sobie uciąć nie dam), że właśnie pod zastaw mogą pożyczać te osoby, które mają gdzieś tam niespłacone należności. Zawsze jest jakieś wyjście, nawet z patowej sytuacji. Nie słyszałam natomiast o żadnym parabanku, który by rzeczywiście pożyczał pieniążki zadłużonym klientom.

 • Jaro pisze:

  nie mogą dawać pożyczek zadłużonym, bo szybko musieliby zwijać interes! wiadomo, że osoba będąca w KRD jest już w grupie ryzyka wśród osób, które mogą nie oddać pożyczki na czas. Ja się wcale nie dziwię, że w takim wypadku odmawia się udzielenia pożyczki.

 • www pisze:

  Każdy parabank powinien indywidualnie podchodzić do klienta. Dla mnie to nie do pomyślenia, aby kogoś przekreślać tylko z powodu wpisu w KRD. To absolutnie nie podważa wypłacalności klienta, szczególnie gdy sytuacja finansowa się zmienia i dany klient ma aktualnie o wiele wyższe zarobki. Parabanki, które przekreślają od razu, bez innych weryfikacji, po prostu nie dbają o klientów.

 • iwonka33 pisze:

  A mi się nie chce wierzyć, żeby dawali pożyczki osobom w KRD. Jeszcze się z tym nie spotkałam, aby ktoś z moich znajomych, kto znajduje się właśnie w takiej sytuacji, otrzymał pożyczkę.

 • rysiek pisze:

  Nie do końca tak jest… Niektóre parabanki dodatkowo weryfikują wypłacalność i nie przekreślają klienta ze względu na wpis w KRD. Większość w takiej sytuacji nie udziela pożyczek, ale czasami mimo to można otrzymać kasę.

 • hehe pisze:

  i kolejny zadłużony chce się dowiedzieć, skąd można dostać kasę, której potem jak zwykle nie spłaci 😛 Nie znam instytucji udzielającej pożyczek osobom z wpisami w KRD, dłużnicy powinni się z tym pogodzić. Nawet w społecznościowych pożyczkach typu Kokos sprawdza się użytkowników pod kątem KRD. Jesteś w KRD – jesteś niewiarygodny, to proste.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook