Ocena: Oceń jako pierwszy !
(ilość ocen: 0)

Nowy dział chwilowo.pl – ogłoszenia kredytów i pożyczek

Witam wszystkich użytkowników forum naszego serwisu.

Z uwagi na to, że często otrzymujemy od Państwa zapytania o kredyty i pożyczki na wyższe kwoty, postanowiliśmy to w pewien sposób zautomatyzować.

Chcieliśmy Państwu przedstawić nasze nowe narzędzie, które pozwoli na docieranie do szerszej grupy firm pożyczkowych bez naszego udziału.
W tym celu wykorzystać możecie ZLECENIA chwilowo.pl które dodawać można przez 24 godziny na dobę.

Jak działa nasz system?

– kredytobiorcy dodają ogłoszenie (zlecenie na przygotowanie oferty), w którym opisują cel kredytu, swoją historię kredytową, wielkość i czas spłaty kredytu, inne warunki,
– ogłoszenia są weryfikowane przez naszych pracowników pod względem poprawności danych (e-mail, numer telefonu),
– publikacja ogłoszenia w serwisie,
– przekazanie informacji o dodaniu oferty niezależnym doradcom i znanym firmom pożyczkowym, które specjalizują się w tego typu kredytach (Profi Credit, Tak To Finanse, Provident, Zaimo, Zaplo, inne),
– przekazanie danych kontaktowym tym firmom co pozwoli na nawiązanie z Państwem kontaktu i przedstawienie oferty (o ile firma pożyczkowa zaakceptuje Państwa warunki podane w ogłoszeniu)
– dalsze działania i warunki współpracy omawiacie już poza serwisem chwilowo.pl

Mamy nadzieję, że dzięki temu warunki kredytów będą dla Państwa bardziej atrakcyjne.

Do czego serdecznie zachęcamy.

Pozdrawiamy!
Administracja

Dodano: 30.01.2015

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Najlepsze firmy pożyczkowe

1.
ExtraPortfel
Ocena: 3.89
(ilość ocen: 603)
2.
Ocena: 3.54
(ilość ocen: 325)
3.
Ocena: 4.05
(ilość ocen: 732)
4.
Ocena: 4.08
(ilość ocen: 1180)
5.
Ocena: 3.93
(ilość ocen: 445)