odroczenie spłaty

Witajcie, rozłożyli mi pożyczę z Vivusa na raty w re credit, ale nie miałam pieniędzy na drugą i trzecią ratę…. i wielkie halo o tak śmiesznie małe pieniądze. 1000 złotych. O co w tym wszystkim chodzi? Pisałam szczerze o swojej sytuacji, że jest ciężka.Pracodawca przed 10 dni nie wyśle pieniędzy mimo moich próśb, a dla nich 3 dni to wielka sprawa.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 06.07.2017
Autor: light39

Dla firmy nie ma znaczenia to w jakiej jesteś sytuacji. Dla nich liczy się tylko to abyś spłacała pieniądze regularnie. W Twojej sytuacji widzę jedynie dwa rozwiązania:
1. Pisanie do nich o odłożenie terminu spłaty. Jeśłi ich nie powiadomisz włączy się procedura windykacyjna ( czego już doświadczylaś)
2. Kredyt konsolidacyjny - w sytuacji kiedy nie radzisz sobie ze spłatą kilku pożyczek. Rozłoży spłatę na wiele lat oraz rata będzie o wiele mniejsza.

10.07.2017
Autor: x_n

Tak to jest z firmami windykacyjnymi. Czy korzystałaś z mozliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki? Wiekszośc firm ma taką mozliwosc ( oczywiście obecnie jedynie jednorazową z racji zakazu rolowania pożyczek).

12.07.2017
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij