Pluskasa, ktoś ma jakieś doświadczenia?
4 (80%) 25 głosów

Pluskasa, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Cześć, chcę wziąć pożyczkę w pluskasie, ma ktoś jakieś doświadczenia?

Dodano: 12.01.2016
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.05%) 820 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.4 (68.76%) 217 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.72%) 412 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • gott pisze:

  Orientujecie się czy któraś z tych firm daje możliwość pożyczenia 100 zł? BO tyle mi na jutro potrzeba a nie chcę żebrać wśród znajomych o pożyczkę 😉 Jednak wolałbym pożyczyć w firmie tak aby nikt nie wiedział. Widziałem,że wiele mniejszych firm pozyczkowych daje takie opcje. Można jednak pożyczyć taką sumę w Vivusie czy też net credit?

 • together pisze:

  Sam polecam aczkolwiek jedynie w sytuacji kiedy chcecie pożyczyć mniejszą kwotę. No i nie macie możliwości skorzystania z usług innej firmy. Porównując z tym co ma do zaoferownia obecnie rynek chwilówek to lepsze warunki daje vivus czy też lendon. Wonga ma równiez niezłą promocje na pierwszą pozyczkę ( dają do 3000 zł za darmo).

 • mr45 pisze:

  Firma udziela pożyczek na niewieklie kwoty. Limit z tego co wiem to zaledwie 1200 zł, tak więc jesli komuś zalezy na większej sumie to nie polecam się do nich zgłaszać. Jak na oferte innych firm to nie jest to zbyt rewelacyjne. Z drugiej strony koszta takiej pożyczki również nie są aż tak wysokie, tak więc można polecić.

 • lye pisze:

  U mnie nie wymagali żadnych doświadczeń z pracy. Z udzieleniem pozyczki na 1000 zł nie było zadnego problemu. Wprawdzie pieniadze nie zostały przelane tak jak w niektórych reklamach w 15 minut. Ale i tak były tego samego dnia na koncie Wszystko udało się załatwić przez internet ( z niewielką pomoca pani z infolinii).
  Mam jedyne zastrzeżenia do całej infolinii. Trzeba bardzo długo czekać na połączenie co jest nieco irytujące….

 • Stanisław pisze:

  Ja wziąłem pożyczkę w PlusKasie 700 zł na 2 raty. Musiałem załączyć dowód i potwierdzenie emerytury, zrobiłem przelew na 1 grosz i po 3 godzinach była decyzja. Nie robią problemów, nie chcą więcej dokumentów. Polecam

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook