Potrzebuję pilnej pożyczki 2014

Potrzebuję pilnie chwilóweczki, dosłownie 250-300 zł. Akurat nie mam możliwości, żeby pożyczyć od znajomych, a tych parę stówek naprawdę mnie ratuje:) Które parabanki mam obstawiać, a których mam unikać? Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj uda mi się dostać kasę?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 30.07.2014
Autor: Ania

Obstawiaj wszędzie tam, gdzie jest za darmo:) Na 30 dni i bez oprocentowania możesz dostać kasę w vivusie, filarum, sohocredit, viasms, okmoney, lendon czy kyzoo. Raczej w żadnej z tych firm nie powinieneś czekać na kasę dłużej niż kwadrans, chyba że nie przejdziesz poprawnie weryfikacji. Zwróć też uwagę, czy wybrany parabank ma konto również w Twoim banku. Jeśli nie ma, to kasa będzie dłużej dochodzić.

30.07.2014
Autor: witek

Ja bym chyba wolał wziąć pożyczkę CHOCIAŻ na 60 dni, bo 30 to skrajnie mało. A na 60 dni pożyczają w wonga.com, a przynajmniej zawsze tak było. Choć z drugiej strony, dwie czy trzy stówki można oddać w przeciągu miesiąca. Gorzej, jak ktoś pożycza, powiedzmy powyżej 500 zł.

11.08.2014
Autor: rerere

To faktycznie dla Ciebie najlepsza będzie wonga, bo mają pożyczki na 60 dni. Chyba cały czas mają też promocję - pożyczka za 10 zł. Ale moim zdaniem minusem tej firmy jest bardzo niski limit maksymalnej pożyczki. Nawet stali klienci nie mogą tutaj liczyć na jakieś względy. To dobra oferta tylko jak ktoś szuka tych paru stówek.

16.08.2014

Atrakcyjne oprocentowanie pożyczki bez zaświadczeń - zero procent! Zajrzyj jeszcze dziś

Potrzebujesz pożyczki krótkoterminowej bez BIK KRD na 30 dni? Wypróbuj kalkulator na chwilowo.pl

Szybka rejestracja online i środki masz przelane!

Pilna mikrochwilówka - pożycz 1200 zł za darmo

Minimum formalności! Najtańsze pożyczki do 10 minut

Łatwa obsługa klienta on-line - dla osób powyżej 18 lat

Jesteś tu nowy? Dla każdego mamy kredyt do tysiąca PLN bez prowizji

Wybierz wielkość kredytu oraz czas spłaty - przejrzyste zapisy w umowie pożyczki

Wysoka obsługa i jakość - pożyczki pozabankowe bez weryfikacji

Autor: Asiulka

Ja ostatnio brała z Via Sms i nie było żadnych problemów, mogę polecić z czystym sumieniem:) Ogólnie radzę wszystkim unikać chwilówek, które mają niejasno sformułowaną umowę. Najczęściej tak jest, że pod tymi niejasnościami kryje się wysokie oprocentowanie albo wysokie karne odsetki w przypadku opóźnienia.

20.08.2014
Autor: biorca

Parę stówek to w lendonie - chyba jeszcze trwa promocja, ze jak 5 stówek weźmiesz to tyle też oddasz. formalności mają ograniczone do minimum, tyle co sms i mail, a pieniądze są na koncie nawet w 15 min. jak wszystko pójdzie gładko. fakt, trzeba oddać w ciągu 30 dni,ale na jasnych zasadach ten okres możesz próbować przedłużyć.

25.08.2014
Autor: Kaśka

A ja polecam Vivus lub NetCredit, bo można u nich trochę więcej pożyczyć w przypadku pierwszej pożyczki. Jak ktoś nie korzystał nigdy z parabanków, to powinien celować w takie promocje. Parę stówek można pożyczyć w wielu firmach, całkowicie za darmo. Pewnie w przyszłym roku ta promocyjna oferta powiększy się o kolejne parabanki.

08.10.2014
Autor: dżordż

A od kiedy NetCredit pożycza aż 1000 zł bez oprocentowania? To chyba stosunkowo nowa promocja, bo jeszcze parę miesięcy temu dałbym sobie rękę uciąć, że nie mieli takiej oferty. Ciekawe tylko, jak szybko przesyłają u nich kaskę. Niby pożyczka jest internetowa, więc powinno być błyskawicznie. Sam jakoś nie miałem okazji wziąć od nich chwilówki. Może to i dobrze, bo gdybym wziął, to teraz nie mógłbym pożyczać bez oprocentowania:)

21.10.2014
Autor: amelka

Akurat NetCredit już od jakiegoś czasu pożycza 1000 zł bez oprocentowania, więc nie jesteś na bieżąco. A z bardziej bieżących newsów, to warto wspomnieć o Filarum. Tam od niedawna można skorzystać z darmowej pożyczki do 1000 zł. Czekam aż ich śladem pójdą inne firmy, bo 500 zł bez oprocentowania (tak jak jest u większości chwilowek) to dla mnie za niska pożyczka.

03.11.2014
Autor: anna

Pożyczki za 0% to jedno, ale warto tez porównać firmy od 2-giej pożyczki. Tutaj najtaniej jest w vivus, a później w minicredit i pandamoney, choć bardzo ciekawe jest to, że w minicredit pożyczka na krótszy termin - np: na 10 dni - jest tańsza nawet niż w vivusie! (przykład: 3000 zł na 10 dni to w minicredit 195 zł, zaś w vivus to 240 zł). Miałam dwie pożyczki w minicredit i muszę przyznać, że wszystko przebiega u nich bardzo sprawnie.

07.12.2014
Autor: ananas

Udzielę pożyczki na 30 dni 300-1500 zł, również dla osób z zajęciami komorniczymi , korzystne warunki, możliwość przedłużenia. Śląsk

15.12.2014
Autor: drops

Ja korzystałem do tej pory z vivusa i mogę polecić. Ze słyszenia znam też wongę i też jest to wiarygodna firma, z której często korzystają rodzice mojego kumpla;) Chwilówek jest teraz od groma, a już kwota 300 zł jest dostępna praktycznie wszędzie, przy pierwszej pożyczce.

03.01.2015
Autor: grafoman

Najważniejsze jest, żeby te parę stów pożyczyć z wiarygodnego źródła. Znam przypadek, gdy ktoś wziął chwilówkę z jakiejś nowej firmy i musiał zapłacić niemałą opłatę weryfikacyjną, a kasy oczywiście nie zobaczył na oczy. Wiadomo, że to głupota tak się dać wrobić, ale jak człowiek pilnie potrzebuje pieniędzy, to nie zawsze trzeźwo myśli. Dlatego radzę unikać firm, o których niewiele wiadomo. Plus, trzeba uważnie czytać umowy, żeby potem nie było płaczu.

06.01.2015
Autor: Patryk

Ja polecam firmę Nobilon. Wiem, że mogę im zaufać i już nie raz pobierałem od nich pożyczkę. Polecam

19.05.2015
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij

Porównaj chwilówki

Kwota pożyczki 300 zł
Okres spłaty
  • 15 dni
  • 30 dni
Który raz pożyczasz?
  • Pierwszy
  • Kolejny
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczki sposobem na zarobek?

Na pożyczkach można też zarobić! Poczytajcie sobie o pożyczkach społecznościowych, bo to ciekawe rozwiązanie w zasadzie dla obu stron “barykady”...

Zamknij