Pożyczka 1000 zł na dowód z umową zlecenie

Witam Państwa! Od paru lat pracuję na umowę o zlecenie – czy w związku z tym mam szansę na pożyczkę na dowód? Nie chodzi tutaj o wysoką kwotę – 1000 zł w zupełności mi wystarczy. Gdzie najszybciej mógłbym dostać taką sumę?

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 05.06.2014
Autor: pyrek

Na 1000 zł, na dowód, udzielają pożyczek m.in. w Vivusie. Warto od nich brać, bo pierwsza pożyczka jest u nich za darmo. Nie ma znaczenia, że masz umowę o zlecenie, możesz się śmiało ubiegać. Vivus jest fajny także z tego powodu, że szybko przelewają kaskę na konto.

05.06.2014
Autor: Salomon

Mało jest parabanków, które mają tak wysoki próg wypłaty dla osób, które pierwszy raz podchodzą do chwilówki. Jak poprzednik napisał na pewno vivus. Inna firma to netcredit. Są faktycznie darmowe.

Z tych płatnych to pandamoney i jeszcze chyba kredito24. Panda jeszcze jako tako bo nie jest droga, ale kredito24 to już tak tanio nie jest.
Musisz sobie porównać samemu.

11.06.2014
Autor: szwacz

Nie ważne czy zlecenie czy nie. Na umowy nie patrzą. Mogą podpatrzeć biki i inne bazy i po tym stwierdzają czy Ci warto pożyczyć czy nie. Jeśli jesteś tam negatywnie zanotowany to będzie ciężko.

Z tego co się orientuję to w vivusie nie sprawdzają kompletnie nic.
Możesz ewentualnie poszukać czegoś lokalnie:
https://chwilowo.pl/miasta/
Być może jakaś niewielka firma ma takie kwoty.

11.06.2014

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: Wiesław

Dziękuje z góry za odpowiedzi. Lokalnie już sprawdzałem i wszystko opiera się na zaświadczeniach jak w bankach. Jakbym takie miał to bym do banku poszedł.

Ale pomijając to. Co ostatecznie możecie polecić mi?
Zarobki moje są niewielkie bo 1600 zł miesiąc. Chciałbym pożyczkę na nieco dłużej niż miesiąc. Czy vivus udziela chwilówek na 3 miesiące?
Pozdrawiam

11.06.2014
Autor: manekin

NIE. Tylko 30 dni + ewentualne przedłużenia za 2 miesiące, a to już dodatkowe koszty. Z tego co widzę to za 2 miesiące (+1 darmowy) zapłacisz za pożyczkę z 280 zł. Więc pożyczasz 1000 zł, a oddajesz 1280 zł. Sam oceń czy się opłaca.
Trochę sporo bo w skali miesiąca wychodzi z 9,0%.

11.06.2014
Autor: Berta

Chyba Wonga pożycza na 60 dni. Ale tutaj nie wiem, czy można za pierwszym razem wziąć pożyczkę w wysokości 1000 zł. Na ogół jednak wszędzie jest 30 dni, a nie opłaca się pożyczyć w ten sposób i potem przedłużać za dodatkową opłatą. W Profi Credit można pożyczyć na dłuższy okres czasu, a przy zarobkach 1600 zł, na pewno nie powinno być problemu.

06.10.2014
Autor: kawalarz

do Berta: w Wondze można pożyczyć maksymalnie 750 zł, także o 1000 zł można zapomnieć, przynajmniej na razie;)

Ja polecam albo Vivus, albo Filarum, albo NetCredit. Każda z tych firm ma w ofercie 1000 zł bez oprocentowania, ale oczywiście tylko przy pierwszej pożyczce. Według moich informacji są to właśnie chwilówki internetowe na dowód, także czy umowa o pracę, czy o zlecenie, czy o dzieło - to bez znaczenia:) Wymienione przeze mnie firmy udzielają pożyczek na 30 dni. Potem ewentualnie można przedłużyć, ale wiadomo, jak to jest z przedłużaniem;)

23.11.2014
Autor: lalala

Jakieś jeszcze firmy pożyczają 1000 zł przy pierwszej pożyczce? Czy tylko vivus, filarum i netcredit? Jeśli tak, to słaby wybór - mam nadzieję, że od tego roku coś ruszy w promocjach.
Na 60 dni ciężko znaleźć chwilówkę, bo im właśnie o to chodzi, aby ktoś nie mógł spłacić w terminie - w tym momencie naliczane są odsetki itp., a to dla parabanków największy zysk.

11.01.2015
Autor: pozyczkasa.pl

Jak najbardziej możesz starać się o chwilówkę. Co więcej większość firm nawet nie zapyta czy Pan pracuje. Obecnie w Vivus można dostać nawet 1600zł.

07.05.2016
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij