Pozyczka dla zadłużonego
4 (80%) 1 głosów

Pozyczka dla zadłużonego

Witam.
Mam problem taki jak większość osób związanych z pożyczkami, którzy mają problem, z tym że bardziej rozbudowany. Wpadłem w wir pożyczek. Kwoty po 300, 500 zł. Kilkanaście firm. Łącznie uzbierało się tego koło 8 tysięcy, do tego 2 telefony w ratach niepłacone od 3-4 miesięcy. To jednak nie wszystko. Gdybym mógł podjąć pracę z pewnością bym ją podjął i spróbował spłacać zadłużenia (dogadać się z firmami na raty) niestety przez własną głupotę dostałem prace społeczne, które odpracowuje aktualnie codziennie, celem jak najszybszego skończenia kary (a bez tego i tak musiałbym odpracowywać po 70 godzin do przyszłego roku). Mam 20 lat, wynajmuje małą kawalerkę z pomocą rodziców, na jedzenie i potrzeby zarabiam dorywczo. Moje długi są już przeterminowane po 4-5 miesięcy. Zaczynają napływać do mnie wezwania przedsądowe od firm windykacyjnych, do tego doszła mi razem z pracami społecznymi kara grzywny 5 tysięcy, więc obliczyłem że łącznie potrzebuje około 15 tysięcy. Jestem świadomy że w obecnej sytuacji żadna firma nie pożyczy mi nawet 500 zł, dlatego przekonałem rodziców i zdecydowali się pomóc mi w roli żyranta/gwaranta. I tu zaczynają się schody. Wiadomo że pożyczki typu Rapida działają na zasadzie pożyczasz 15, oddajesz 35. Jest to w mojej sytuacji nie możliwe, aby spłacać taką kwotę. Więc wchodzą w grę jedynie pożyczki bankowe. Dowiadywałem się i jest możliwość dostać pożyczkę z “gwarantem”, ale w tych kilku bankach w których sprawdzałem zawsze trzeba potwierdzenie dochodów z ostatnich 3 miesięcy (lub inne potwierdzenie zarobków). Obecnie nie pracuje zarobkowo, a moje dorywcze prace nie są udokumentowane. Otrzymuje od ojca alimenty, ale na nie też nie mam żadnego dokumentu. Czy którykolwiek z banków umożliwi mi wzięcie takiej pożyczki z gwarantem w postaci jednego z moich rodziców? Dodam, że oboje historie finansową mają nienaganną.
Pozdrawiam

Dodano: 19.09.2018
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.05%) 820 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.4 (68.95%) 219 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.72%) 412 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • miros pisze:

  Ile wynoszą Twoje zarobki?

 • Beck pisze:

  Szukam konsolidacji dla pożyczek chwilówek na kwotę 15 000 zł. Nie radzę sobie ze spłata. Nie mam wpisów w bik. Czy mogę liczyć na konsolidacje w banku?

 • GUE pisze:

  Wiekszość osób ma taką swiadomość ale po prostu po drodze zdarzają się niespodziewane trudne sytuacje i czasami po prostu tej kasy zabraknie.

 • Boy pisze:

  Było sobie to przekalkulować wcześniej. Jeśli bierze się pozyczkę to jednak wypadałoby mieć świadomość, ze trzeba będzie to spłacić.

 • Callme pisze:

  Byłem w podobnej sytuacji, zdecydowałem sie na wzięcie pożyczki w re credit czego Ci jednak zdecydowanie nie polecam. Wiziałem,ze oprocentowanie jest spore ale nie sądziłem,ze aż takie. Ogolnie rate mam mniejszą, jakoś to spłacam ale mam jeszcze ponad 2 lata do spłaty. Jak sobie podliczyłem ile będę musiał spłacić to będzie to o wiele wiele więcej niż pożyczyłem .Prawie 3 razy więcej niż na poczatku licząc wszystkie odsetki. W przyszłości dobrze zastanowię sie jeśli będę miał wziąć jakąkolwiek pożyczkę.

 • Cimek pisze:

  Jak przedstawia się sytuacja z bikiem? Czy masz jakieś wpisy w bazach?

 • Black pisze:

  Czyli rozumiem, ze gwaranta masz?

 • Argon pisze:

  Widzę tutaj dwa rozwiązania

  1. Próbuj w skokach, firmy dają pożyczki nawet jeśli ktoś ma wpis w bik chociaz w Twojej sytuacji nie wiem czy to pomoze.

  2. Napisz do wszystkich firm jaką masz sytuację oraz ze nie jesteś w stanie spłacic długów. Poza tym dobrze byłoby znaleźć lepiej płatna pracę tak abys mógł spłacić pożyczki z lepiej płatnych dochodów. Nie pakuj sie natomiast w pożyczki prywtane ratalne bo spłacisz o wiele więcej kasy w przyszłośic. I oprocentowanie przez nie oferowane jest drogie.

  W jakich konkretnie firmach masz zadłużenie?

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook