Pozyczka dla zadłużonego
4 (80%) 1 głosów

Pozyczka dla zadłużonego

Witam.
Mam problem taki jak większość osób związanych z pożyczkami, którzy mają problem, z tym że bardziej rozbudowany. Wpadłem w wir pożyczek. Kwoty po 300, 500 zł. Kilkanaście firm. Łącznie uzbierało się tego koło 8 tysięcy, do tego 2 telefony w ratach niepłacone od 3-4 miesięcy. To jednak nie wszystko. Gdybym mógł podjąć pracę z pewnością bym ją podjął i spróbował spłacać zadłużenia (dogadać się z firmami na raty) niestety przez własną głupotę dostałem prace społecznę, które odpracowuje aktualnie codziennie, celem jak najszybszego skończenia kary (a bez tego i tak musiałbym odpracowywać po 70 godzin do przyszłego roku). Mam 20 lat, wynajmuje małą kawalerkę z pomocą rodziców, na jedzenie i potrzeby zarabiam dorywczo. Moje długi są już przeterminowane po 4-5 miesięcy. Zaczynają napływać do mnie wezwania przedsądowe od firm windykacyjnych, do tego doszła mi razem z pracami społecznymi kara grzywny 5 tysięcy, więc obliczyłem że łącznie potrzebuje około 15 tysięcy. Jestem świadomy że w obecnej sytuacji żadna firma nie pożyczy mi nawet 500 zł, dlatego przekonałem rodziców i zdecydowali się pomóc mi w roli żyranta/gwaranta. I tu zaczynają się schody. Wiadomo że pożyczki typu Rapida działają na zasadzie pożyczasz 15, oddajesz 35. Jest to w mojej sytuacji nie możliwe, aby spłacać taką kwotę. Więc wchodzą w grę jedynie pożyczki bankowe. Dowiadywałem się i jest możliwość dostać pożyczkę z “gwarantem”, ale w tych kilku bankach w których sprawdzałem zawsze trzeba potwierdzenie dochodów z ostatnich 3 miesięcy (lub inne potwierdzenie zarobków). Obecnie nie pracuje zarobkowo, a moje dorywcze prace nie są udokumentowane. Otrzymuje od ojca alimenty, ale na nie też nie mam żadnego dokumentu. Czy którykolwiek z banków umożliwi mi wzięcie takiej pożyczki z gwarantem w postaci jednego z moich rodziców? Dodam, że oboje historie finansową mają nienaganną.
Pozdrawiam

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.51%) 463 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.11%) 740 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.85%) 316 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Dodano: 19.09.2018

Komentarze:

Autor: Argon

Widzę tutaj dwa rozwiązania

1. Próbuj w skokach, firmy dają pożyczki nawet jeśli ktoś ma wpis w bik chociaz w Twojej sytuacji nie wiem czy to pomoze.

2. Napisz do wszystkich firm jaką masz sytuację oraz ze nie jesteś w stanie spłacic długów. Poza tym dobrze byłoby znaleźć lepiej płatna pracę tak abys mógł spłacić pożyczki z lepiej płatnych dochodów. Nie pakuj sie natomiast w pożyczki prywtane ratalne bo spłacisz o wiele więcej kasy w przyszłośic. I oprocentowanie przez nie oferowane jest drogie.

W jakich konkretnie firmach masz zadłużenie?

20.09.2018

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Autor: Black

Czyli rozumiem, ze gwaranta masz?

21.09.2018
Autor: Cimek

Jak przedstawia się sytuacja z bikiem? Czy masz jakieś wpisy w bazach?

24.09.2018
Autor: Callme

Byłem w podobnej sytuacji, zdecydowałem sie na wzięcie pożyczki w re credit czego Ci jednak zdecydowanie nie polecam. Wiziałem,ze oprocentowanie jest spore ale nie sądziłem,ze aż takie. Ogolnie rate mam mniejszą, jakoś to spłacam ale mam jeszcze ponad 2 lata do spłaty. Jak sobie podliczyłem ile będę musiał spłacić to będzie to o wiele wiele więcej niż pożyczyłem .Prawie 3 razy więcej niż na poczatku licząc wszystkie odsetki. W przyszłości dobrze zastanowię sie jeśli będę miał wziąć jakąkolwiek pożyczkę.

25.09.2018
Autor: Boy

Było sobie to przekalkulować wcześniej. Jeśli bierze się pozyczkę to jednak wypadałoby mieć świadomość, ze trzeba będzie to spłacić.

02.10.2018
Autor: GUE

Wiekszość osób ma taką swiadomość ale po prostu po drodze zdarzają się niespodziewane trudne sytuacje i czasami po prostu tej kasy zabraknie.

15.01.2019
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook