Pożyczka ratalna prywatnie. Jaka najwieksza kwota
4 (80%) 45 głosów

Pożyczka ratalna prywatnie. Jaka najwieksza kwota

Witam. Chciałem sie zapytac jaka jest najwyższa kwota jaką mogę uzyskać w przypadku pożyczki ratalnej w firmie prywatnej. Aktualnie mam zatrudnienie ale pracuję na najniższą Z tym,że resztę kasy dostaję pod stołem. Niestety ale bank nie udzieli mi kredytu z racji tego,że nie mam historii kredytowej i uznali,że za mało zarabiam ( co nie jest tak na marginesie prawdą).
Czy w firmie prywatnej nie będzie takich problemów?
chodzi mi tutaj o sumę 8000 zł na samochód.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.09%) 502 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Vivus.pl logo
Vivus
3.6 (72.5%) 1083 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Ferratum logo
Ferratum Bank
3 (59.55%) 357 głosów
Kwota pożyczki

100 - 2000 zł

Czas na spłatę

15 - 30 dni

Dodano: 18.05.2017

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

 • Ekton pisze:

  Może Getin bank? Wbrew pozorom nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej zdolności aby dostać tam pożyczkę.

 • Piotr pisze:

  Tak. Możesz zastawić mieszkanie albo samochod. Możesz ewentualnie podać poręczyciela, który ma zdolność kredytową ale sprawa tutaj nie jest taka prosta, bo mało kto chce poręczyć pożyczke prywatną ( bankowych nie chcą poręczać a co dopiero prywatne pożyczki..).
  Jak się boisz to tak na marginesie nie pożyczaj.

 • weksel pisze:

  Hej. Czy sa jakieś pozyczki prywatne na wysokie kwoty, ktore nie wymagają podpisania weksla? Pytałem sie już chyba w 4 firmach i kazda wymagała podpisania weksla. A nie chcę bo się boję 🙁

 • kktw pisze:

  A przynajmniej dochody masz? Bo przy takiej kwocie to nierzadko firma pożyczkowa wymaga dostarczenia zaświadczenia o zatrudnieniu. W przypadku takiej kwoty na pewno będa wymagali.

  Co do tego do jakiej kwoty firmy prywatne udzielają pożyczek…. Czasami bardzo wysokich. Sa firmy, które pożyczają prywatnie nawet kilkaset tysięcy złotych.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook