Pożyczka w Lendico
Ocena: 4
(ilość ocen: 50)

Pożyczka w Lendico

Brał ktoś może pożyczkę w tej firmie? Co możecie na jej temat powiedzieć? Zastanawiam się nad skorzystaniem ale patrzę sobie i siedzibę mają w Niemczech. Czy w takim przypadku nie będzie z nimi żadnych problemów w tym zakresie? Druga sprawa to widzę,że nie ma tam stałego oprocentowania ale oprocentowanie dopasowują do osoby.

Dodano: 23.05.2017

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar PiotrekMaks pisze:

  Ogolnie jest to serwis, który pośredniczy w pożyczkach społęcznościowych. I tak, osoby które pożyczają tam pieniądze sprawdzają dane. Pożyczki społecznościowe stają się coraz bardziej popularne. Cała procedura zawierania transakcji jest nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku klasycznych pożyczek, kiedy to po złożeniu wniosku otrzymujemy zastrzyk finansowy bezpośrednio od firmy parabankowej. Wiele osób może wymagac podpisania weksla.Jaki jest tutaj plus?No często są to niższe koszta.

 • Avatar Ricky pisze:

  Jak najbardziej sprawdza. A jak masz jakieś wpisy to możesz sobie wziecie pozyczki wybić z głowy.

 • Avatar Melodia pisze:

  Orientujecie się może czy firma sprawdza bik albo krajowy rejestr długów?

 • Avatar Wick pisze:

  nie brałem u nich ale znajac życie to zarejestrowali się w niemczech ze względów podatkowych więc na to bym nie patrzył bo i tak działają w oparciu o przepisy polskiego prawa. to chyba dobrze ze oprocentowanie i koszta dopasowane sa do indywidualnych mozliwosci klienta? mozna negocjowac, szczegolnie osoby ktore maja czystą kartę, nie narobiły sobie niespłaconych dlugow id.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 625)
  2.
  Ocena: 3.91
  (ilość ocen: 349)
  3.
  Ocena: 4.04
  (ilość ocen: 751)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1196)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 455)