Pożyczka w Lendico
4 (80%) 50 głosów

Pożyczka w Lendico

Brał ktoś może pożyczkę w tej firmie? Co możecie na jej temat powiedzieć? Zastanawiam się nad skorzystaniem ale patrzę sobie i siedzibę mają w Niemczech. Czy w takim przypadku nie będzie z nimi żadnych problemów w tym zakresie? Druga sprawa to widzę,że nie ma tam stałego oprocentowania ale oprocentowanie dopasowują do osoby.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.02%) 499 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Vivus.pl logo
Vivus
3.6 (72.48%) 1082 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Ferratum logo
Ferratum Bank
3 (59.55%) 357 głosów
Kwota pożyczki

100 - 2000 zł

Czas na spłatę

15 - 30 dni

Dodano: 23.05.2017

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

 • PiotrekMaks pisze:

  Ogolnie jest to serwis, który pośredniczy w pożyczkach społęcznościowych. I tak, osoby które pożyczają tam pieniądze sprawdzają dane. Pożyczki społecznościowe stają się coraz bardziej popularne. Cała procedura zawierania transakcji jest nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku klasycznych pożyczek, kiedy to po złożeniu wniosku otrzymujemy zastrzyk finansowy bezpośrednio od firmy parabankowej. Wiele osób może wymagac podpisania weksla.Jaki jest tutaj plus?No często są to niższe koszta.

 • Ricky pisze:

  Jak najbardziej sprawdza. A jak masz jakieś wpisy to możesz sobie wziecie pozyczki wybić z głowy.

 • Melodia pisze:

  Orientujecie się może czy firma sprawdza bik albo krajowy rejestr długów?

 • Wick pisze:

  nie brałem u nich ale znajac życie to zarejestrowali się w niemczech ze względów podatkowych więc na to bym nie patrzył bo i tak działają w oparciu o przepisy polskiego prawa. to chyba dobrze ze oprocentowanie i koszta dopasowane sa do indywidualnych mozliwosci klienta? mozna negocjowac, szczegolnie osoby ktore maja czystą kartę, nie narobiły sobie niespłaconych dlugow id.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook