Pożyczka z wpisem do Erif i BIK
4 (80%) 1 głosów

Pożyczka z wpisem do Erif i BIK

Witam, mam zadłużenia w postaci chwilówek, z opóźnieniami w spłacie powyżej 60 dni, kilka ratalnych z opóźnieniem 1-2 miesiące, miałam przerwę w zatrudnieniu, więc potrzebuję na teraz chociażby 1000 zł. Czy jest jakaś firma, która akceptuje bazy ERiF ?

Dodano: 11.12.2018
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.09%) 822 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

Miloan logo
Miloan
3.5 (69.09%) 220 głosów
Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.8%) 413 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

 • Jrs pisze:

  Erif sprawdzisz sam. Polecam zarejestrować się na stronie erif i pobrać raport. To samo można zrobić w BIG Infomonitor i KRD. Dzięki temu wiem, dlaczego dostaje odmowę w banku, itp.

 • Lary pisze:

  No wlaśnie sam bardzo chciałbym się dowiedzieć jak wygląda moja sytuacja.Czy jak się zapytam w pożyczce to mi powiedzą?

 • Randy pisze:

  Nie sprawdzisz. Baza jest dostepna tylko dla firm pożyczkowych.

 • Jak sprawdzić pisze:

  Orientujecie się czy mozna się samodzielnie sprawdzić w bik? Bo generalnie miałem kiedyś wpisy ale jak ostatnio się sprawdzałem to już ich nie było ( upłynęło te przepisowe 5 lat oraz wpisy same zniknęły, wczęśniej firma jaka mnie wpisała nie chciała mnie wypisac i musiałem czekać te 5 lat). Jednak nadal mam problem z dostaniem pożyczki i dostałem odmowę od net credit. NIe chcieli mi powiedzieć czemu ale wyczytałem, że firma sprawdza erif i podejrzewam, ze i tam mogę mieć wpisy. O ile bik mogłem sobie sprawdzic to nie wiem jak sprawdzić ten erif. Czy ktos może tutaj to opisać?

 • Anders pisze:

  Tak jak tutaj pisze osoba powyżej. Polecam jednak zorientować sie równiez w skoku stefczyka. Nie wiem czy sprawdzają akurat erif z uwagi na to, że jest to baza dla firm pożyczkowych prywatnych jednak z tego co wiem to jest tam mozliwosć dostania pożyczki nawet jeśli posiada się wpisy w bik. Najlepiej jest się do nich po prostu zgłosić i dopytać się jaka jest w zasadzie możliwosć uzyskania pożyczki w sytuacji kiedy takie wpisy posiadasz. Na ulotce jaką ostatnio dostałem do skrzynki było napisane, ze pomogą w takich trudnych sytuacjach. Dobrze byłoby to zweryfikować.

 • Lumicz pisze:

  Kredyt zen. Nie sprawdza jakichkolwiek baz i ogólnie łatwo tam uzyskać pożyczkę.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook