Pożyczki bez baz z komornikiem

Ostatni komentarz: 2019-09-22
Data dodania wątku: 2019-02-20
Ocena: 4.86
(ilość ocen: 28)

Potrzebuję pożyczki z komornikiem. Najlepiej na dowód oraz na kwotę 20 tys złotych. Najlepiej ze spłatą z ręki do reki. Mam komornika na koncie tak więc interesuje mnie obecnie jedynie pożyczka, którą można zaciągnąć bez konieczności korzystania z konta. Patrzyłem na oferty wielu firm pożyczkowych, ale nie udzielają pożyczek jeśli ma się komornika.
Mogę podpisać weksel.

Odpowiedź chwilowo.pl:

W Twojej sytuacji nie masz dużo możliwości. Mając komornika szanse na pożyczkę w większości firm są zerowe. Możesz spróbować wziąć pożyczkę z gwarantem. Z takiej formy pożyczki możesz skorzystać w Rapida Money.

Odpowiedzi użytkowników

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  • Avatar Gregory pisze:

    Jedyna opcja to raczej pożyczka hipoteczna pożyczka, spróbuj w Speed cash, Rapida, Fundusz Korona

  • Avatar Torment pisze:

    Jesli masz wpisy w bik i krd to będzie ciężko bo w przypadku wielu firm pożyczkowych prywatnych sprawdza się jak wyglada sytuacja w biurze rejestru kredytowego i w krd. Polecam hapi pożyczki (w 99% przypadków firma nie sprawdza krd). Można tam pożyczyć maksymalną kwotę do 25 000 zł. Nie wiem jednak czy za pierwszym razem mozna dostać maksymalną kwotę. W Twojej sytuacji może i dostaniesz kilka tysięcy złotych, ale na kilkadziesiąt nie masz opcji.