Pożyczki dla bezrobotnych na dowód
Ocena: 5
(ilość ocen: 2)

Pożyczki dla bezrobotnych na dowód

Jestem osobą bezrobotną. Mianowicie chciałbym uzyskać pożyczke w wysokości 4000 zł na dwa lata. Pytałem się w kilku bankach o możliwość uzyskania pieniędzy, ale dostałem tylko odmowy bo ponoć nie mam zdolności kredytowej. Nawet bank, w którym mam konto (alior bank) nie chciał dać pożyczki i nie mam na tym koncie debetu.
Jak się jednak ma sprawa z firmami pożyczkowymi prywatnymi? Czy w prywatnych też będzie taki problem czy da się otrzymać kasę? Proszę o wymienienie konkretnych firm, w których mogę się starać o kaskę.

Dodano: 28.01.2019

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Maron pisze:

  A znacie jakąś inną firmę w Warszawie, która udziela pożyczek na dowód i z reki do ręki? Provident odpada.

 • Avatar Maciek pisze:

  Nie powinno być takiego problemu. Wprawdzie wiele firm prywatnych pyta sie o dochody ale nie dla takich sum. Jest to niewielka suma i myślę, ze bez problemu dostaniesz pożyczkę. Poza tym jeśli jedna firma CI nie da to uderzaj do drugiej. Pytaj się w firmach takich jak
  credissimo
  moneyman na raty
  lendon na raty

  Odradzam natomiast zaplo, jest rozreklamowane bo jest to grupa Vivusa, jednak orientowałem sie ostatnio w oprocentowaniu pożyczek w prywatnych firmach i jest ogólnie bardzo drogo tak więc średnio się tam opłaca pożyczać.

 • Avatar Sumik pisze:

  Możesz zorientować się w providencie bo dają pożyczki dla bezrobotnych ale nie wiem czy otrzymasz od razu taką sumę.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 643)
  2.
  Ocena: 3.9
  (ilość ocen: 362)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 765)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1216)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 462)