pożyczki dla zadłużonych z komornikiem przez internet
Ocena: 4
(ilość ocen: 1)

pożyczki dla zadłużonych z komornikiem przez internet

Witam, jestem młody i potrzebuje pomocy od osoby prywatnej lub firmy. Nie wiem do kogo się zwrócić bo pytałem się zarówno w bankach i w firmach prywatnych i nikt nie chce mi udzielić pożyczki. Mam długi na około 20 tysięcy złotych w tym komornik, ogólnie długów jest dużo i mają wysokie raty i chciałbym to wszystko naraz spłacić i płacić jedną tylko pożyczkę. Czy jest jakiś bank albo jakaś firma pożyczkowa, która zechce dać taką pożyczkę?
Mogę miesięcznie splacać około 500 zł.

Dodano: 04.02.2019

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Optek pisze:

  No ale jeśli masz komornika to komornik zabierze Ci wszystko co Ci przeleja na konto. Nie jest to zbyt dobra opcja.

 • Avatar Maron pisze:

  W tym przypadku warto jest zastanowić się nad pożyczką prywatną. Prywatne pożyczki od osób prywatnych mają tę zaletę, że do ich uzyskania nie są potrzebne zaświadczenia o zarobkach czy zatrudnieniu, a tylko Twój dowód osobisty. Pożyczki prywatne od ręki wydawane są rzeczywiście od ręki – nawet w ciągu godziny, głównie z ręki do ręki ale jest jedno ale….. NIe twierdze że tak jest w każdym przypadku ale bywa, że pożyczki prywatne maja bardzo wysokie oprocentowanie Dlatego też jeśli już chcesz się zdecydować na pożyczenie kasy w ten sposob to polecam poczytać sobie dokladnie jakie warunki ma pożyczka. Tak aby się przypadkiem w coś nie wkopać.

 • Avatar alan pisze:

  Jeśli masz komornika to z tego co wiem wchodzą w grę pożyczki z ręki do ręki. Może provident?

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 643)
  2.
  Ocena: 3.9
  (ilość ocen: 362)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 765)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1216)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 462)