pożyczki dla zadłużonych z komornikiem
Ocena: 3
(ilość ocen: 1)

pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Czy ktoś tutaj może był w trudnej sytuacji i udało mu się wziąć pożyczkę? Aktualnie mam komornika na swoim koncie oraz chciałabym zaciągnąć pożyczkę bo pieniądze są mi potrzebne (najlepiej z ręki do ręki). Jakie firmy dają pożyczki osobom, które maja kiepskie bazy i ogólnie komornika?
Poza tym czy jeśli firma przeleje mi pieniądze na konto, to czy komornik ich nie zajmie?

Dodano: 31.01.2019

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Becks pisze:

  Pożyczkę tego typu w banku online nie zaciągniesz… Jedynie w chwilówce może się udać Pytaj się w poszczególnych firmach. Może jakaś Ci da.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 643)
  2.
  Ocena: 3.9
  (ilość ocen: 362)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 765)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1217)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 463)