pożyczki pozabankowe
Ocena: 4
(ilość ocen: 1)

pożyczki pozabankowe

Witam. Niestety nie posiadam zdolności. Ile bez zabezpieczeń można uzbierać długoterminowych pożyczek ?

Dodano: 13.08.2018

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Kasia pisze:

  Mam pytanie jak mam kredyt w banku i ciężko mi idzie ze spłata chciałabym wziasc chwiolowke i nie wiem czy oni sprawdzają wiarygodność klienta z bankiem na jakich zasadach to działa czy jest możliwość wzięcia bez połączenia z bankiem

 • Nikoś pisze:

  W jakich firmach masz zadlużenie i czy masz jakieś opóźnienia? Napisz to może coś pomyślimy wspólnie co robić. Z każdych dlugów jest jakieś wyjście.

 • Berta pisze:

  Nie pytaj się… .Sama mam aktualnie 30 tys. długów w firmach prywatnych pożyczkowych i jestem na skraju zalamania.Nie widze z tego wyjścia!

 • Robbie pisze:

  Dużo, niektórzy zadlużają się nawet na 50 tys. złotych. Pytanie jaki jest sens tak mocno się zadłuzać?

 • Obo pisze:

  O jaką kwotę tutaj chodzi?

 • Gordon pisze:

  Pytasz sie o firmy które nie sprawdzają bik? Na przykład szybka gotowka. Jedna z lepszych ofert moim zdaniem na dzień dzisiejszy. Udzielają wysokich kwot poyczek bo możńa tam dostać pożyczkę nawet na 7000 zł Minusem jest to ,ze spłata musi nastąpić w ciągu 65 dni.
  Druga firma jaką możesz wziąc pod uwagę to moneyguru albo hapi pożyczki. W moneyguru wexmiesz pożyczkę do 12 miesięcy spłat. W hapi czas ten przedłuża się do 36 miesięcy.

 • dudu pisze:

  Co najmniej kilka. O ile oczywiście nie masz wpisów w bik i krd.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 604)
  2.
  Ocena: 3.55
  (ilość ocen: 326)
  3.
  Ocena: 4.05
  (ilość ocen: 733)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1180)
  5.
  Ocena: 3.93
  (ilość ocen: 446)