pozyczki z komornikiem i z bikiem

Data dodania wątku:
pozyczki z komornikiem i z bikiem
Ocena: 5
(ilość ocen: 1)

Prosze o ratunek bo nie wiem juz co mam robić. Mam komornika, co chwilę dzwonią do mnie wierzyciele ponieważ miałem problemy finansowe. Nie muszę tutaj chyba wspominać, ze bazy mam w kiepskim stanie tak wiec nawet do banku fatygował się nie będę. Jednak kasa jest mi potrzebna. Czy jeśli wezme pożyczkę w firmie prywatnej i czy jeśli te pieniądze przejdą na konto to czy komornik je zajmie? Czy jest jakaś opcja dostania kasy z ręki do ręki (Lublin). Ewentualnie przelewu ale na inne konto bankowe a nie na moje?

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Najlepsze firmy pożyczkowe

1.
Ocena: 3.85
(ilość ocen: 661)
2.
Ocena: 3.88
(ilość ocen: 374)
3.
Ocena: 4.03
(ilość ocen: 781)
4.
Ocena: 4.07
(ilość ocen: 1230)
5.
Ocena: 3.91
(ilość ocen: 474)