Oceń

prywatne pozyczki od prywatnych ludzi

Interesują mnie prywatne pożyczki od prywatnych ludzi. Może opiszę tutaj pokrótce swoja sytuacje. Mianowicie jestem osobą z dużymi długami i mam nad sobą komornika. Zarabiam na razie na czarno tak wiec komornik nie może mi zabrac kasy z konta i teoretycznie miałbym na spłatę raty 600 zł miesięcznie. Jednak muszę dostać pieniądze z ręki do ręki bo jak dostanę przelew na konto to komornik od razu się do niego dorwie. Nie mam szans na pozyczkę ani w firmie prywatnej ani w banku bo nie mam odpowiedniej zdolności. Już się orientowałem. Czy jest opcja dostania pożyczki prywatnie?

Dodano: 05.02.2019
Pożyczki polecane przez Chwilowo.pl:
Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
kuki.pl logo
Kuki
3.4 (68.34%) 427 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.07%) 575 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Pożyczka Plus logo
Pożyczka Plus
3.4 (67.43%) 463 głosów
Kwota pożyczki

200 - 2000 zł

Czas na spłatę

5 - 30 dni

Zobacz pełny ranking pożyczek chwilówek

Komentarze:

  • Gpys pisze:

    Sama chciałam pożyczyć ale żądali weksla. Tak więc zrezygnowałam.

  • Hacki pisze:

    Jest kilka opcji znalezienia sobie takiej pożyczki. Jedną z form są ogłoszenia publikowane w prasie lub wywieszane na słuchach ogłoszeniowych. Najpopularniejsze hasła marketingowe to pożyczka prywatna od ręki lub prywatne pożyczki od zaraz. W przypadku tego typu ogłoszeń powinieneś być jednak czujny, gdyż bardzo często podobne oferty mają niekorzystne oprocentowanie i kiepskie warunki spłaty… Dokładnie dopytaj się jak to wyglada w tym zakresie.Druga opcja to po prostu serwisy pośredniczące w pożyczkach społecznościowych.

  • Dodaj opinię

    Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.