Skarabeusz pożyczki opinie

Ostatni komentarz: 2019-02-19
Data dodania wątku: 2014-03-20
Ocena: 4.17
(ilość ocen: 30)

Potrzebuję opinii na temat pożyczek Skarabeusz. Braliście od nich pożyczkę? Warto, czy dać sobie spokój?
Odpowiedź chwilowo.pl:
Zalecamy korzystanie tylko w wiarygodnych i dużych firm pożyczkowych. Często się słyszy, że to właśnie mało znane firmy pożyczkowe mają słabe umowy i największe koszty. Miejsc w umowie, gdzie mogą być nieuczciwe zapisy jest sporo. Trzeba dobrego prawnika, by to ocenić. Dlatego polecamy naszym użytkownikom jedynie sprawdzona i wiarygodne firmy takie jak:

Vivus to obecnie najtańsza firma dostępna na rynku, a do tego ma jedną z najwyższych kwot pożyczki dla nowych klientów. Jeśli potrzebujesz pożyczki na dłuższy okres spłaty to możesz skorzystać z Wongi. Do tego w każdej polecanej przez nas firmie pożyczkowej możesz skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za 0 złotych.

Odpowiedzi użytkowników

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar sonia pisze:

  Firma benifitia dziala wspolnie z axa – podpisujac umowe pozyczki trzeba wykupic ubezpieczenie na zycie ,oczywiscie w zaleznosci od kwoty wzrasta suma ubezpieczenia, kazdo razowo podpisujemy weksel…

 • Avatar Kastor pisze:

  Sprzedają na internetowej giełdzie wierzytelności?

 • Avatar Hirek pisze:

  Istnieje. Firma sprzedaje długi w sytuacji jeśli ktos przez dłuzszy czas takiego długu nie spłaca. Tak więc ogólnie trzeba się z tym pilnowac.

 • Avatar Filips pisze:

  Słuchajcie czy istnieje ryzyko, ze firma sprzeda mój dług?

 • Avatar maurycy pisze:

  Dopiero co wziąłem pożyczkę z benefitii 500 zł. Moje raty będą wynosić ok 40 zł tygodniowo ,nie mówiono nic o ubezpieczeniu ani możliwości spłaty na konto… Na kwotę 500…. zł zażądano ode mnie podpisania weksla in blanco…

 • Avatar Użytkownik pisze:

  Tak, nie ma kwoty jeśli wpłaca sie na konto, tylko ze jak termin płatności wypada we wtorek a zaplaci sie w poniedzialek i ma sie potwierdzenie, ale sobie nie zaksieguja do wtorku, to wedlug szanownego P.Kierownika potwierdzenie jest nie wazne i trzeba ponosic dodatkowe koszty.

 • Avatar Ewa pisze:

  Pani Lidio. Proszę czytać, czytać i jeszcze raz czytać umowę ze zrozumieniem. Tam jest mowa o dodatkowej opłacie za wizytę doradcy. Jest również mowa o wpłacie na konto i wtedy tej opłaty nie ma 🙂

 • Avatar Julka90 pisze:

  Kiedy miałam kosztowne remonty w domu to wzięłam pieniądze od extraportfel. Ta firma jest o tyle lepsza, że możesz w dowolnym czasie spłacić pożyczkę, a ich warunki są uczciwe. Wystarczy się zarejestrować i czekać na dalsze instrukcje na podanym przez Ciebie numerze telefonu. Bardzo fajna opcja dla tych, którzy chcą to zrobić wygodnie w domu 🙂

 • Avatar Lidia pisze:

  To w takim razie co to jest. W umowie np rata – 85 zł, a okazuje się że jakieś dodatkowe koszty za wizytę przedstawiciela. W dodatku co tydzień do raty inna kwota doliczana. To jak to nazwać?

 • Avatar matthew pisze:

  Nie ma żadnych ukrytych kosztów jeśli się tylko przeczyta umowę.

 • Avatar Pablo pisze:

  Uwaga na ukryte koszty pożyczek. Po zmianie przepisów miało być taniej a u nich jest drożej. Teraz to benefitia

 • Avatar roxi pisze:

  Czy firma Skarabeusz S.A. nadal istnieje i udziela pożyczek? Ktoś brał u nich chwilówkę i może powiedzieć coś więcej w tym temacie? Bardzo zależy mi na ocenach innych pożyczkobiorców. Nawet jeśli już nie mają pożyczki, a brali kiedyś.

 • Avatar Uchodźca pisze:

  Sam miałem takie przeprawy, ale akurat nie z tą firmą co tutaj. Zapłaciłem około 50 zł na wstępie. Niby wszystko ok, pożyczka będzie tylko za przygotowanie wniosku opłata. Mówię sobie OK, no i na następny dzień odmowa i pożyczki nie będzie, a 50 zł nie oddali.

 • Avatar pepe pisze:

  dana, a ile chciałaś od nich pożyczyć? Próbowałaś się jakoś z nimi skontaktować i wyjaśnić, czemu tak długo musisz czekać?

 • Avatar dana pisze:

  Ja na pożyczkę czekam już kilka dni,a mam przyznaną,straciłam zaufanie do tej firmy lepiej uważać

 • Avatar frania pisze:

  miałem u nich ale już spłaciłem myślę że są wporządku

 • Avatar hanna pisze:

  Firma “Skarabeusz” obiła mi się o uszy, ale też od nich niczego nie brałam. Chyba jednak nie mają aż tak dobrej oferty, jak vivus czy pandamoney (od nich brałam i wiem, że są sprawdzeni i wiarygodni).

  Chętnie poczytam jakieś opinie o Skarabeuszu, ale pisane przez osoby, które rzeczywiście od nich coś pożyczali. Czy ta firma nie działa czasem podobnie jak provident?

 • Avatar Jerzy pisze:

  Osobiście od nich nie pożyczałem, nie słyszałem też żadnych opinii – ani negatywnych, ani pozytywnych. Byłem za to przed chwilą na ich stronie i z tego co widzę, można u nich maksymalnie pożyczyć od 300 zł do 5000 zł. Promocji żadnych nie zauważyłem. Moim zdaniem lepsze oferty są w tych parabankach, gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo.