Szukam taniej pożyczki na dowód do 2500 zł

Mam nadzieję, że ktoś mi tutaj pomoże. Szukam jakiejś w miarę atrakcyjnej pożyczki (może być to pożyczka typu chwilówka, nawet na 30 dni) w wysokości 2500 zł. Pożyczka ma być w pełni internetowa, czyli na sam dowód. Zdążyłam się już zorientować, że wiele firm proponuje darmową pierwszą pożyczkę, ale niestety, nigdzie kwota nie wynosi 2500 zł. Podsumowując, pożyczka ma być:

-online, na dowód
-na 2500 zł
-może być na 30 dni
-nie jestem w BIK, KRD, ani w żadnej innej bazie

Najlepsza odpowiedź

Zwykła chwilówka na 2500 zł może być ciężka do spłaty co ciągnie za sobą wiele konsekwencji i opłat karnych. Jeśli nie jesteś w BIK i KRD to spokojnie udaj się do parabanków, które w ofercie mają pożyczki na raty:

Firm jest o wiele więcej i możesz sprawdzić je tutaj:

https://chwilowo.pl/chwilowki-na-raty/

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 15.07.2014
Autor: patryk

Ciężka sprawa, bo parabanki raczej się nie palą do tego, aby pożyczać swoim klientom większe kwoty, jeśli są to nowi klienci. Nie napisałaś, czy kiedykolwiek brałaś pożyczkę w jakimś parabanku. Jest to dość istotne, ponieważ kwotę 2500 zł mogłabyś pożyczyć np. w Incredit, ale dopiero przy następnej pożyczce. Wydaje mi się jednak, że powinnaś z miejsca otrzymać taką pożyczkę w Pozyczka Plus. Najlepiej wejdź na stronę i sama zobacz, czy odpowiada Tobie ich oferta. Możesz pożyczyć na 15, 30 lub 45 dni. firma afiszuje się szybkością wpłaty, podobno pożyczka ma być wypłacona w ciągu 15 minut. Pewnie to jeszcze zależy od banku w którym masz konto, ale tak czy siak, oferta moim zdaniem jest atrakcyjna. Pożyczka Plus to znana firma, więc można brać śmiało.

15.07.2014
Autor: Srebrnik

Z 2500 zł to będzie ci ciężko bo wszystkie firmy narzucają jakieś limity. Jeśli tych limitów nie mają to te chwilówki są w chooooooj drogie panie.
Lepiej ze 2 darmowe se wziąć w 2 firmach i z głowy.

30.07.2014
Autor: Malu

Hej. Jest szansa na 2500 zł i to na dowód, ale tanio nie będzie. Kredito 24 próbuj.

15.10.2014

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: cze

Kredito niby jakąś promocje ma że niby darmowa pożyczka pierwsza jest z kuponem? Co to za kupon i gdzie go znaleźć??
Nie wiem na ile to prawda. Nic nigdzi enie jest napisane w regulaminie. Niby faktycznie do 3000 zł bo nie wyświetla się informacje jak to zwykle w firmach "następna pożyczka",
Pozdr

15.10.2014
Autor: laserowa

Jak pożyczka to tylko w sms365 - wiem co mowie, bo sama korzystałam :) niskie raty, fajna i wyrozumiała obsługa, błyskawiczny wręcz przelew - same plusy! :)

16.10.2015
Autor: pefron

Wiele firm udziela pożyczek na wieksze kwoty ( są to jednak zwylke wieksze firmy pożyczkowe, które mogą sobie pozwolić na takie ryzyko ). Mniejsze firmy udzielają chwilówek na mniejsze pieniadze.

Na pewno opcję taką oferuje VIvus, który ostatnio zaoferował bardzo ciekawą ofertę pierwszej pozyczki. Pożyczają tam do 3000 zł za darmo do 30 dni ( oczywiście osobom, które jeszcze z usług jej firmy nie korzystali). Trzeba się jednak nastawic na to,ze taka firma może sprawdzić naszą zdolnosć kredytową i ewentualnie poprosić o zaświadczenie o dochodach z pracy.

29.05.2017
Autor: Żelazny

Potrzebuję pożyczki na podobną kwotę, dokładnie chodzi o 2000 zł. Zastanawiam się nad Vivusem , Lendon-em, Kredito24 oraz Smart Pożyczką.
Najtaniej wychodzi w vivusie, ale wiem też że nie wszystko złoto co się świeci... Stąd pytanie do bardziej doświadczonych: co polecacie i na co uważać? Pożyczkę chciałbym zaciągnąć na początku przyszłego tygodnia...

12.06.2017
Autor: sttarki

Zapoznaj się dokładnie z umową. A w szczególności z działem w którym znajduje się tabela opłat i prowizji. Zapytaj czy oprócz tej tabeli są jeszcze jakieś dodatkowe koszta związane z pożyczeniem pieniędzy. Czy po zakończonej spłacie otrzymasz od nich potwierdzenie, że dług został uregulowany i nie roszczą w stosunku do Ciebie żadnych roszczeń.
RRSO - a w więc rzeczywista roczna stopa oprocentowania - jest to najważniejszy współczynnik który mówi o tym ile realnie wynosi koszt pożyczki.

13.06.2017
Autor: nierejestr

A może Wonga? Dobra , duza firma. Oprocentowanie wiadomo. Nie jest zbyt niskie ale jeśli wiesz, że spłacisz w ciągu kilku tygodni to aż tyle nie będzie Cię to kosztowało.
Poza tym mają teraz naprawdę dobrą promocję. Pierwszą pozyczkę można u nich wziąć za darmo i to do kwoty ponad 3000 zł. Nie wiem jednak czy nie będą wymagali w takim przypadku dostarczenia zaświadczenia o dochodach.

13.06.2017
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij