Szybka chwilówka do 200 zł – na dziś

Szukam szybkiej chwilówki na kwotę 200 PLN. Może być to firma prywatna, parabank lub inne osoby. Proszę o oferty jeśli będą osoby zainteresowane.

Najlepsza odpowiedź

Raczej nikt prywatnie ci pieniędzy nie pożyczy, ale przy takiej kwocie nie powinieneś mieć problemu w większości firmach. Powinieneś skorzystać z opcji darmowych pożyczek lub rankingu. Każda firma w dni powszednie udzieli Ci pożyczki w przeciągu godziny. Porównaj sobie i sprawdź:

Ranking chwilówek

Opinie o parabankach

Jeśli chcesz bym polecił to najlepiej udaj się do:

Ta pierwsza pożycza na 60 dni, a nie 30 dni jak w pozostałych. Jedyna różnica to koszt 10 zł za udzielenie.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 30.09.2013
Autor: Jacek

200 zł powinieneś dostać wszędzie, gdzie tylko pójdziesz. Nic nie napisałeś o swoim zadłużeniu czy jesteś w krd, czy nie.

Jeśli masz czyste konto chwilówkę odstaniesz wszędzie - nie tylko 200 zł, ale i 1000.
Pozdrawiam

01.10.2013
Autor: Opcjonalny

Sporo opcji na tę kwotę. VIVUS i Sohocredit dają taką za free na 15 lub 30 dni.
Poczytaj tez ranking https://chwilowo.pl/ranking-kredytow-chwilowek-2013-kwota-pozyczki-200-zl/
Dziś czyli w niedzielę to raczej ich nie przyznaja. Pracują chyba od poniedziałku do soboty w określonych godzinach.

06.10.2013
Autor: bankier

Czy jakaś firma udziela pożyczki w nocy? Szukam od pół godziny i niestety nic znaleźć nie mogę. Tylko jedna firma ma czynne biuro do 23:00. Są jakieś całodobowe firmy pożyczkowe?

10.10.2013

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: Marianno

200 zł będzie cię ograniczało bo niekiedy jest tak, że firma jest tania i szybka, a udziela np. 300 zł. Chociażby sohocredit, które daje kredyty chyba dopiero od 250 zł. I tak samo jak vivus też mają darmowy dla nowych osób.
Wrzuć sobie do porównywarki kwotę 300 zł i będziesz miał wtedy wszystkie firmy.

22.10.2013
Autor: Szymon

Również potrzebuję takiej chwilówki. Coś konkretnego polecicie?

22.10.2013
Autor: ken

Zobacz netcredit. Do 600 zł za darmo teraz. Wyplacaja szybko

20.12.2013
Autor: rokendroll

Do 200 zł prawie wszędzie można dostać od ręki. Celowałbym w chwilówki online, bo one przelewają pieniądze od razu na konto. Przedmówcy mają rację a propos darmowych pożyczek, warto skorzystać z takiej okazji. 200 zł to nie jest jakaś ogromna pożyczka, ale po co płacić za oprocentowanie, skoro można wziąć za darmo? Ze swojej strony mogę polecić vivus, tam już dość długo trwa taka promocja. No i jest to firma godna zaufania.

25.02.2014
Autor: maślak

Gdzie byś nie poszedł to 200 zł ci dadzą nawet jak w bik będziesz czasem. Im mniej i na krócej tym im się to bardziej opłaca. RRSO wtedy wynosi jakieś 30 000% :) Doliczą ci z 50 zł za tę pożyczkę więc sam przelicz jaki mają zarobek.
Jak nie spłacisz to dorzucą jeszcze z 300 zl i pozamiatane :) lepiej spłacać w terminach

19.09.2014
Autor: Nobilon

w Nobilonie decyzje o pożyczce masz w 15 min.

19.01.2015
Autor: szlachetny

Wonga jest dobra i ma lepsze warunki. Jedyny problem to 10 zł opłaty za weryfikację. Jak jesteś spłukany to masz problem.

08.06.2015
Autor: fin

Próbuj w takiej firmie "saldo". To jest obecnie jedna z ciekawszych opcji w pożyczkach krótkoterminowych. Otwierają ci konto z debetem i możesz pożyczać sobie ile tam ustalisz. Limity są różne. Opłata za chyba 300 zł pożyczki miesięcznie to coś około 40 zł. Dziwie się, że jeszcze dużo ludzi o tym nie wie i biorą wysokie i drogie chwilówki. Tutaj masz pieniądze o każdej porze i nie musisz dzwonić rejestrować, się, potwierdzać.
Bardzo dobrze rozwiązane i godne polecenia. Co prawda opinii jeszcze o nich nie wiele, ale szybko się przekonamy jak to wygląda.

17.06.2015
Autor: mikuś

Obecnie można spokojnie skorzystać z co najmniej dziesięciu firm oferujących darmową pożyczkę. Kwota 200 zł na pewno nie będzie tutaj problemem, bo w najgorszym przypadku limitem jest 500 zł. Pewnie firm oferujących darmowe chwilówki jest znacznie więcej niż dziesięć, jednak lepiej skorzystać z tych, które są najbardziej znane. Najczęściej są to zarazem firmy, które błyskawicznie przelewają pieniądze, no i oczywiście wszystko 100% online. Jeśli jednak ktoś już skorzystał ze wszystkich najpopularniejszych darmowych pożyczek, a zależy mu na czasie, to polecam Kredito24. Na ich stronie jest napisane, że przesyłają pieniądze nawet w nocy, a czas przelewu to zazwyczaj 10 minut.

22.06.2015
Autor: karcik

Nie wiem czy nie lepiej pożyczyć już 300 zł bo przy 200 zł to niektóre firmy nawet tak małych pożyczek nie udzielają.
Przy takich kwotach to w 100% na promocje możesz liczyć czyli bez odsetek przy pierwszym pożyczeniu. Myślę, że nawet jak będziesz w BIK lub ERIF to możesz dostać jak złożysz. To nie są jakieś duże kwoty i firma może się zgodzić.

04.08.2015
Autor: oOo

Niewielka chwilówka, pożyczka na dziś
Siemka. Mam problem bo już praktycznie weekend a ja na szybko potrzebuje niewielkiej pożyczki. Myślę że z 300 zł mi starczy, ale wiem że jest już późno i nie wiem gdzie ją mogę dostać. Najlepiej gdyby była przydzielona i wypłacona jeszcze dziś. Na sobotę z samego rana muszę już ją mieć w wiem że w soboty przelewów banki nie realizują tak? Jak to jest z tymi firmami teraz??
Proszę bardzo o szybką odpowiedź

07.08.2015
Autor: milka

Wydaje mi się, że to jest zależne od banku. Na przykład mój bank nawet po 17 nie zatwierdzi już przelewu i kaska dopiero wysyła się na drugi dzień, z weekendami tak samo. Może i faktycznie firma chwilówkowa przeleje kasę w sobotę, ale i tak dojdzie pewnie w poniedziałek. Banki niby pracują 24 na dobę, ale jakoś ta zasada przelewów nie dotyczy.

13.08.2015
Autor: Patryk

Ja też miałem problem właśnie z bankiem, przez który opóźnił się przelew. Trzeba dokładnie sprawdzić, na jakich zasadach prosperuje nasz bank, żeby potem nie było niepotrzebnych rozczarowań.

16.08.2015
Autor: wojtek

Dla mnie super błyskawiczną pożyczkę pobrałem z firmy Lendon. Nie wiem czy nadal potrzebujesz pożyczki, ale zawsze warto mieć jakieś dobre firmy na zapas

24.08.2015
Autor: Sratatata

Nie wiem czy nadal potrzebujesz kasy, ale poczytaj sobie o firmie Lendon - szybko przesyłają pieniążki no i wszystko załatwiasz przez internet także bardzo wygodnie. Warto wiedzieć na przyszłość.

01.09.2015
Autor: eufory

Nie bierz lendona bo będziesz bulił jak ja i jak problemy to totalna olewka na klienta.

11.09.2015
Autor: weź w wonga

Zaciągałem w wonga, szybko sprawnie i bez zbędnych formalności. Pożyczałem większą kwotę, bo 500 zł na 2 miesiące. Rata miesięczna to 258 zł z jakimiś groszami. Czyli rzeczywisty koszt to 16 zł ;] powiem szczerze, że nie wiem jak im się to opłaca?

13.04.2017
Autor: Mściciel

No ale to nie jest rata miesięczna 58 zł z płatnością co miesiąc? W sumie to przy krótszych pożyczkach to opłaca się tam brac. Ale jak już podliczysz sobie pożyczke na rok to wychodzi , że zapłacisz drugie tyle.

14.09.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.