Szybkie pożyczki – Nobilon

Ostatni komentarz: 2019-03-11
Data dodania wątku:
Szybkie pożyczki - Nobilon
Ocena: 3.95
(ilość ocen: 19)

Słyszałem wiele dobrego na temat pożyczek gotówkowych z firmy Nobilon, ktoś brał od nich pożyczki ?

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Nikus1234 pisze:

  Nie polecam tej firmy fatalna opinia ludzi bardzo niemiła obsługa użyli moich danych osobowych prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie

 • Avatar Kontrolowanaa pisze:

  My w tej śmiesznej firmie mamy pożyczkę 400 zł i regularnie płacę 140 zł miesięcznie Pewnego dnia o 19:45 wpada do mnie kontroler zadaje dziwne pytania, sprawdza czy podobno nie jestem oszukiwana przez kierownika albo kierowniczkę, mówi wszystko na głos w domu jest mój mąż, a ta pożyczka była wzięta w tajemnicy przed nim to jest jakaś paranoja. Gdzie jest RODO? gdzie są właściciele tej firmy? WSTYD DLA TEJ FIRMY.

 • Avatar Zawiedziona pisze:

  Nie polecam nikomu. Wzięłam bo potrzebowałam kasy na siłę i nie było innego rozwiązania. Na odpowiedź czekałam tydzień od złożenia wniosku przez telefon, po czym zadzwoniłam jeszcze raz. Pani na infolinii odesłała mnie do kierownika terenowego, Pani kierownik stwierdziła że przedstawiciel nie mógł się ze mną skontaktować i podała mu ponownie mój numer telefonu. Po chwili zadzwoniła Pani przedstawiciel z wielkimi pretensjami, że dzwoniła do mnie dziesiątki razy, wysyłała smsy bez skutku co kompletnie mijało się z prawdą. W końcu udało się z Panią przedstawiciel umówić, dostałam aż 300 zł pożyczki przy czym musiałam podpisać weksel i zgodzić się żeby sprzęt wart 1300 zł był zabezpieczeniem pożyczki. Od razu zostałam poinformowana, że jeżeli nie spłacę pożyczki firma ma prawo wejść z policją i zarządzać wydania sprzętu. Masakra. Ze spłatą kolejne problemy, kiedy przypadał termin sama musiałam dzwonić i prosić Panią przedstawiciel żeby łaskawie się u mnie zjawiła. Kiedy odeszła z pracy te same perypetie z Panią kierownik, która odbierała ode ode mnie pieniądze, a teraz kolejny super przedstawiciel, który nigdy nie ma czasu przyjechać w terminie. Ta firma to jakiś żart. Lepiej zastawić sprzęt w lombardzie niż wziąć u nich marne 300 zł, wierzcie mi.

 • Avatar Ja pisze:

  Jest ok tylko niska 1 kwota tylko 300 zl

 • Avatar Ruda pisze:

  Ja miałam nieprzyjemność kontaktu z firmą. Niestety nie dotyczył pożyczki a rozsyłania po ludziach mojego nr tel. Pan obiecał zadośćuczynienie po czym zdanie zmienił. Obsługa wulgarna, niemiła a druga sprawa odrzucam połączenie bo nie mogę rozmawiać. SMS z prośbą o kontakt który z mojej strony miał nastąpić o godzinie 20. Po 3 min kolejny telefon(za pół godziny mogę u Pani być ale…) Brak słów. Uważajcie na dane osobowe

 • Avatar Maja pisze:

  Z tego, co mi wiadomo zatrudniają osoby karane, które w przeszłości pracując w podobnych firmach nabrały kredyty na nieświadome osoby.

 • Avatar Gosia pisze:

  Tak to prawda. Z pensją miałam dwa dni opóźnienia, obkleili na klatce w bloku dziecko dzwoni do pracy mama Twoje nazwisko na klatce wypisane -oddaj nam pieniadze. I to dobra firma? Namawiaja, dostaja dosc pieniedzy, a potem robią takie rzeczy i satysfakcje maja z tego .Te dobre opinie to sami wpisuja .Dzwonil pan, proponowal, mowilam dwa dni opoznienia i drzwi obkleicie co juz nie macie komu? Powiedzial alez nie, chyba ze pani miala duze opoznienie, ale podziekowalam i mowie a jednak robicie to dziekuje. Zaden inny parabank nie postępuje tak jak ci. Uważajcie, nie musicie – nie bierzcie. Szukajcie innych ofert.

 • Avatar Janina pisze:

  Ta firma to jakaś totalna kpina. 3 tygodnie temu złożyłam wniosek o pożyczkę na stronie. Oddzwoniła jakaś kobieta, która stwierdziła, że trzeba poczekać 2 tygodnie. Po dwu tygodniach dostałam sms, że mam zadzwonić pod taki i taki numer jeśli chcę pożyczkę. Zadzwoniłam już tylko z ciekawości i pani w słuchawce (niezbyt miła) powiedziała, że ktoś wczoraj lub najpóźniej dziś rano się ze mną skontaktuje. Jest godzina 14ta i do chwili obecnej cisza. Ogółem przestrzegam przed tą firmą.

 • Avatar Ticzer pisze:

  Ja również zauwazyłem, że pożyczki przyznawane są według ich widzi mi sie. Zupełnie się nie przejmuja klientami.

 • Więcej odpowiedzi

  Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.85
  (ilość ocen: 664)
  2.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 377)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 782)
  4.
  Ocena: 4.07
  (ilość ocen: 1230)
  5.
  Ocena: 3.91
  (ilość ocen: 474)