Termin spłaty. Pilne
Ocena: 4
(ilość ocen: 1)

Termin spłaty. Pilne

Witajcie
Mam termin spłaty w extraportfel 02.02. Chcę zapłacić z konta w mbanku na ich konto w mbanku, ale okazuje się że ten przelew wewnętrzny tak naprawdę wyjdzie w poniedziałek czyli 04.02 bo oni mają to konto w mbanku korporacyjnym. Czy to będzie problem. Mogę spróbować wysłać przelew expresowy na jakieś ich inne konto, ale nie wiem jakie będzie tytuł przelewu jaki oni otrzymają.

Dodano: 04.02.2019

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar romeo pisze:

  No ja mam inne doświadczenia. MIałem termin spłaty w sobotę i w poniedziałek do mnie już windykacja dzwoniła.Tyle, ze nie z kuki, Ale była to inna firma.

 • Avatar odyn pisze:

  Spokojnie można wytrzymać do poniedziałku. Proponuję nadać przelew w sobotę i w poniedziałek z rana powinien być na ich koncie. Nie naliczą Ci odsetek.

 • Avatar Monisia pisze:

  Jeśli termin spłaty jest w sobotę to spokojnie można zapłacić nawet w poniedziałek. Firma rozumie, że jest weekend i przelewy jak działają tak działają.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 643)
  2.
  Ocena: 3.9
  (ilość ocen: 362)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 765)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1216)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 462)