umowa pożyczki w rodzinie wzór
Ocena: 4
(ilość ocen: 1)

umowa pożyczki w rodzinie wzór

Czy ktoś może dysponuje umową pożyczki w rodzinie? Interesowałby mnie konkretny wzór. Mianowicie pożyczka będzie udzielana przeze mnie mojej ciotce na kwotę 10 tys. złotych.Ciotka na pewno tę pożyczkę spłaci, tego jestem pewna, jednak chciałabym się jakoś zabezpieczyć w przypadku jakby nie mogła.

Jak to powinno wyglądać?

No i warto jest się z tym wybierać do notariusza czy taka umowa pożyczki podpisana w domu również będzie miała ważność?

Dodano: 06.02.2019

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Berta pisze:

  Będzie miała ważność ale moim zdaniem u notariusza będzie jednak o wiele bezpieczniej. I bez notariusza to raczej bym takiej umowy nie podpisywała.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.87
  (ilość ocen: 643)
  2.
  Ocena: 3.9
  (ilość ocen: 362)
  3.
  Ocena: 4.03
  (ilość ocen: 765)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1216)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 462)