W jakiej firmie pożyczka pozabankowa na 20000 zł?

chciałbym wziąć pożyczkę pozabankową w wysokości 20000, czy jest jakaś godna polecenia firma, która byłaby mi w stanie to zapewnić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 04.12.2013
Autor: franek

hej, ja mogę polecić Tobie firmę PROFI CREDIT. Oni pożyczają nawet do 25000, przy czym formalności nie są zbyt uciążliwe. Kiedyś chyba Provident pożyczał tak wysokie kwoty, ale teraz maksimum to 10000. Poza PROFI CREDIT nic innego nie przychodzi mi do głowy.

04.12.2013
Autor: paszteciak

To provident może maksymalnie 10 000 zł pożyczyć??

A ta firma profi credit to jakaś znana? Mają biura w miastach czy tylko online?

05.12.2013
Autor: Kernes

Niestety takich firm jest bardzo mało. Jedna z nich to ta, którą podał franek, czyli profi credit. Nie ma innych opcji. Zwykle to kredyty maksymalne do 10 000 zł.

Inna firma to kredyty chwilówki sp. zoo., której w internecie nie ma, a jedynie posiadają bardzo dużo placówek w całej Polsce. Na pewno wiesz o którą chodzi. To właśnie u nich widuję reklamy, że pożyczki u nich to nawet 200 000 zł. Ile w tym prawdy to nie mam zielonego pojęcia. Musisz sam poszukać i się przekonasz na ile to chwyt marketingowy , a na ile prawda.

06.12.2013

Atutem pierwszej chwilówki w LendOn jest jej maksymalna kwota – nowi klienci mogą ubiegać się o nawet 2500 zł na 45 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Twój drugi portfel - Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Szybka Gotówka to firma oferująca obecnie najwyższą darmową pożyczkę na rynku. Pożycz nawet 6000 zł na 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. W całości przez internet nawet w 15 minut. Sprawdź !

Autor: oleq

@paszteciak: Profi Credit ma placówki w całej Polsce, na ich stronie jest mapka z odnośnikami z dokładnymi adresami. Moim zdaniem jest to znana firma, godna zaufania.

06.12.2013
Autor: Admin

Witam,

zapraszamy do korzystania z naszego działu ogłoszeń znajdującym się pod adresem:
https://chwilowo.pl/zlecenia/
Ma posłużyć on osobom, które nie znalazły w naszej porównywarce interesujących ich kredytów lub pożyczek. Poprzez ogłoszenie możemy docierać do mniejszych firm i doradców. Każda z tych osób/instytucji jest przez nas weryfikowana zanim może złożyć ofertę kredytu.

Działa to w sposób następujący:
1. Klient dodaje ogłoszenie gdzie zawiera wszelkie ważne informacje z punktu widzenia firmy pożyczkowej.
2. Ogłoszenie jest przez nas weryfikowane.
3. Do ogłoszenia mają dostęp tylko i wyłącznie doradcy firm pożyczkowych.
4. Po zapoznaniu się z ogłoszeniem doradca może skontaktować się z dodającym zlecenie w celu przedstawienia warunków współpracy.
5. Finalizacja - podpisanie umowy, wypłata pieniędzy, itd.

Zapraszamy wszystkich do dodawania ogłoszeń:
https://chwilowo.pl/zlecenia/dodaj-ogloszenie/

Prosimy o rzetelne opisy i informacje, które w dużej mierze mają wpływ na wiarygodność osoby ubiegającej się o kredyt. Decyzję kredytową otrzymacie Państwo na oświadczenie. Jeśli oferta będzie dobra, wtedy dane z oświadczeń będą weryfikowane pod względem autentyczności. Podanie błędnych danych skutkować będzie brakiem ofert dla klienta.

30.01.2015
Autor: alojz

Witam wszystkich obecnych. Mam taki problem. Posiadam 2 konta bankowe z czego jedno miałem zamknąć, ale niestety zapomniałem. Opłaty za rachunek cały czas były naliczane i w końcu uzbierało się tam niezłe zadłużenie. W między czasie zmienił mi się adres zamieszkania i niestety monity, które do mnie wysyłali nie docierały. Dopiero jak chciałem wziąć kredyt to się dowiedziałem i niestety na ten moment mam zły bik. Zadłużenie spłaciłem, ale dla banku jestem spalony na ten czas.

Czy znajdzie się jakaś pożyczka bez bik do 20000 zł na 2, 3 albo nawet 4 lata? Spłacana miesięcznie. Ile faktycznie kosztują takie pożyczki pozabankowe w parabankach? Patrząc niby na oprocentowanie mówi się, że 30-50% w skali roku. Tylko niektórzy mówią, że na prawdę jest to 100%. Jeśli tak to pewnie nie będę brał wcale, ale jeśli gdzieś jest coś rzędu 40% to gdzie?

16.05.2016
Autor: VIP

Jest tak jak mówisz czyli oprocentowanie roczne będzie sięgać nawet 100%. Niestety, ale takie są realia. Jak masz bik tylko w ten sposób zapaskudzony to odczekaj i weź jakąś pożyczkę w banku. Co prawda nie wiem ile musisz odczekać, ale podejrzewam, że nie długo. Pożyczki bez bik są jednymi z najdroższych w Polsce.
Jak jednak bardzo będziesz chciał to korzystaj kolejno z ofert:
https://chwilowo.pl/opinie/zaplo/
https://chwilowo.pl/opinie/provident/
https://chwilowo.pl/opinie/profi-credit-pozyczki/
Zaplo, Provident i Profi Credit to zaufane i stare firmy udzielające kredytów od dawien dawna. Uważaj na super okazje od mało znanych bo tam najczęściej dochodzi do oszustw.

16.05.2016
Autor: ludek

Moim zdaniem trudno będzie pożyczyć z jednego źródło 20 tys zł. W sensie, że żadna firm pożyczkowa nie zaryzykuje takim kapitałem, no chyba, że istnieje jakaś forma zabezpieczenia.
Moim zdaniem najbardziej prawdopodobną opcją będzie pożyczenie o 5 tys zł w 4 firmach chwilówkowych. Koszt w zasadzie bardzo podobny, ale prawdopodobieństwo uzyskania finansowania będzie znacznie większe.

17.05.2017
Dodaj odpowiedź

Wyślij
Wyślij