Wydłużenie okresu spłaty i obniżenie miesięcznych rat - straciłem pracę
Ocena: 4
(ilość ocen: 45)

Wydłużenie okresu spłaty i obniżenie miesięcznych rat – straciłem pracę

Pozostało mi do spłacenia około 2300 zł pożyczki. Obecnie spłacam po 350 zł miesięcznie, a że straciłem pracę i nie wiem kiedy znajdę nową, to zrobiło się krucho z finansami. Naskrobałbym te 200 zł miesięczne na ratę, ale 350 raczej nie. A zostało jeszcze kilka miesięcy do spłaty. Czy spotkaliście się z tym, że firma pożyczkowa obniża raty i wzdłuża termin spłaty za jakąś tam pewnie opłatą, bo nie za darmo? Czy trzeba brać nową? Konsolidacyjną, spłacić starą i spłacać nową po 200 miesięcznie?

Dodano: 22.05.2017

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Trovit pisze:

  Pytaj sie w providencie. Z tego co wiem to jest tam mozliwosć rozłozenia pożyczki na raty. Przedłużenie spłaty tylko na jeden miesiąc.

 • lucyna pisze:

  Straciłam pracę a mam pożyczkę w providencie. Orientujecie się czy mozna tam przedłużyć termin spłaty albo rozłożyc to na raty?

 • Muzyczna pisze:

  Słuchajcie mam taki problem z vivusem.Firma zaproponowała mi wzięcie pożyczki w recredit ale przekonana nie jestem. Brał ktoś tam pożyczkę?

 • tomtom pisze:

  Oczywiście,że nie za darmo. W zasadzie każda firma pożyczkowa ma możliwość wydłużenia spłaty na dłuższy okres Pytanie tylko czy będą chcieli? W przypadku wielu firm negocjacje takie są tudne ponieważ firmy niechętnie przedlużają spłatę. I naliczają spore odsetki. Przypomnienia, telefony również a płatne.
  Napisz w jakich firmach posiadasz obciażenia finansowe to postaramy się doradzić co robić.

 • Piotrek1981 pisze:

  Powinniśmy pamiętać o jednej rzeczy, że firmy działające na rynku niezależnie czy to są banki czy pożyczki pozabankowe nastawione są na generowanie zysku i z tego zysku łatwo nie zrezygnują. Gdyby to było możliwe to każdy by to robił. Jedyna opcja jaką widzę, to nowa pożyczka konsolidacyjna, spłacenie starej i w ten sposób wydłużenie okresu spłaty. Tylko w tej aktualnej trzeba sprawdzić czy jest możliwość wcześniejszej, bezkosztowej spłaty, ale zapewne jest.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 604)
  2.
  Ocena: 3.55
  (ilość ocen: 326)
  3.
  Ocena: 4.05
  (ilość ocen: 733)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1180)
  5.
  Ocena: 3.93
  (ilość ocen: 446)