Zarabiam 700 zł i czy dostanę szybką chwilówkę?

Ostatni komentarz: 2014-12-13
Data dodania wątku: 2014-12-03
Ocena: 4.66
(ilość ocen: 32)

Hej. Mam słabą pracę na pół etatu i moje zarobki to tylko niewiele ponad 700 zł. Próbowałem chwilówkę wziąć, ale kobieta zadzwoniła do mnie wypytała o szczegóły i była odmowa. Nie jestem w biku czy innych bazach. Dlaczego dostałem odmowę? Czy są firmy, które udzielą mi pożyczki chwilówki na 500 zł np na 2 miesiące? Nie wiem czy jest sens się bawić i szukać. Proszę o cenne opinie osób, które już brały.
Dziękuje za pomoc.

Odpowiedzi użytkowników

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

zgłoś się po pożyczke społecznościową na szybkigrosz

Szkoda, że tylko wonga udziela na 60 dni… Czy u nich dalej jest promocja i można wziąć pożyczkę za 10 zł? Ja w sumie jestem w podobnej sytuacji jak autor wątku, też mam małe zarobki i szukam pożyczki na minimum dwa miesiące. Liczę na to, że uda mi się trafić na coś ciekawego w ramach świątecznych promocji;)

Nie można się zrażać jedną odmową, trzeba próbować aż do skutku.
    Konkurencja na tym rynku spora, więc na pewno w końcu uda Ci się natrafić na chwilówkę bezproblemową.
    Ja polecam Vivus, ale to niestety tylko na 30 dni, a na 60 rzeczywiście chyba tylko Wonga.
    Najpierw się jednak poważnie zastanów, czy to pół etatu wystarczy, aby spłacić chwilowkę w terminie. Jeśli jest choć cień ryzyka, że nie dasz rady wywiązać się z terminu – od razu odpuść, w takim wypadku chwilówki nie są dla Ciebie.

a z jakiej firmy tak do Ciebie wydzwaniali? Przecież zarobki nie są koniecznie, jest tak jak mówi @zofia – chwilówki w większości przypadków udzielane są na dowód. a jeśli chodzi o pożyczkę na 60 dni, to tylko wonga wchodzi w grę. To sprawdzona firma i mają dobre warunki pożyczek, także mogę polecić z czystym sumieniem.

Pierwsze słyszę żeby ktoś miał umowę o pracę i pożyczki nie dostał na tak niską kwotę.W jakiej firmie się ubiegałeś?
    Ogólnie twierdzenie jest takie, że chwilówek udziela się wszystkim jak leci i to na dowód. Czy zarabiasz 700, czy 800, 900 zł nie powinno mieć to znaczenia Śmiało bym na Twoim miejscu próbowała innych firm. Nie powinno być z tym większego kłopotu. Może trafiłeś na jakiegoś nadgorliwca i tyle.
    Ludzie mają po 3 chwilówki i biorą kolejne nie zarabiając ani grosza! Bo niby jak to mają zweryfikować?

Życzę powodzenia i pozdrawiam!!!