Zarabiam 700 zł i czy dostanę szybką chwilówkę?

Ostatni komentarz: 2019-10-26
Data dodania wątku: 2014-12-03
Ocena: 4.66
(ilość ocen: 32)

Hej. Mam słabą pracę na pół etatu i moje zarobki to tylko niewiele ponad 700 zł. Próbowałem chwilówkę wziąć, ale kobieta zadzwoniła do mnie wypytała o szczegóły i była odmowa. Nie jestem w biku czy innych bazach. Dlaczego dostałem odmowę? Czy są firmy, które udzielą mi pożyczki chwilówki na 500 zł np na 2 miesiące? Nie wiem czy jest sens się bawić i szukać. Proszę o cenne opinie osób, które już brały.
Dziękuje za pomoc.

Odpowiedzi użytkowników

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

• Pawcio
    says:

w vivusie Ci pomogą

• sostenitore
    says:

zgłoś się po pożyczke społecznościową na szybkigrosz

• rocky
    says:

Szkoda, że tylko wonga udziela na 60 dni… Czy u nich dalej jest promocja i można wziąć pożyczkę za 10 zł? Ja w sumie jestem w podobnej sytuacji jak autor wątku, też mam małe zarobki i szukam pożyczki na minimum dwa miesiące. Liczę na to, że uda mi się trafić na coś ciekawego w ramach świątecznych promocji;)

• Wiki
    says:

Nie można się zrażać jedną odmową, trzeba próbować aż do skutku.
    Konkurencja na tym rynku spora, więc na pewno w końcu uda Ci się natrafić na chwilówkę bezproblemową.
    Ja polecam Vivus, ale to niestety tylko na 30 dni, a na 60 rzeczywiście chyba tylko Wonga.
    Najpierw się jednak poważnie zastanów, czy to pół etatu wystarczy, aby spłacić chwilowkę w terminie. Jeśli jest choć cień ryzyka, że nie dasz rady wywiązać się z terminu – od razu odpuść, w takim wypadku chwilówki nie są dla Ciebie.

• grzesiek
    says:

a z jakiej firmy tak do Ciebie wydzwaniali? Przecież zarobki nie są koniecznie, jest tak jak mówi @zofia – chwilówki w większości przypadków udzielane są na dowód. a jeśli chodzi o pożyczkę na 60 dni, to tylko wonga wchodzi w grę. To sprawdzona firma i mają dobre warunki pożyczek, także mogę polecić z czystym sumieniem.

• zofia
    says:

Pierwsze słyszę żeby ktoś miał umowę o pracę i pożyczki nie dostał na tak niską kwotę.W jakiej firmie się ubiegałeś?
    Ogólnie twierdzenie jest takie, że chwilówek udziela się wszystkim jak leci i to na dowód. Czy zarabiasz 700, czy 800, 900 zł nie powinno mieć to znaczenia Śmiało bym na Twoim miejscu próbowała innych firm. Nie powinno być z tym większego kłopotu. Może trafiłeś na jakiegoś nadgorliwca i tyle.
    Ludzie mają po 3 chwilówki i biorą kolejne nie zarabiając ani grosza! Bo niby jak to mają zweryfikować?

Życzę powodzenia i pozdrawiam!!!

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo