żyrafa brak mozliwosci kontaktu
4 (80%) 20 głosów

żyrafa brak mozliwosci kontaktu

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób można skontaktować się z Żyrafa pożyczki? Na stronie www nie ma podanego nr tel, stary nie jest aktywny, na maile nie odpisują. W zakładce mojego konta nie pojawia się aktualizacja kwoty do spłaty. Jakiś czas temu wpadłam w pętle kredytową, z której wyszłam praktyczni na czysto. Jedyne co “wisi” nade mną to pozostałość pożyczki z żyrafy. Nie mogę natomiast nigdzie uzyskać info jaka kwota pozostała ani potwierdzenia, czy raty, które wpłacam są księgowane.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.02%) 499 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Vivus.pl logo
Vivus
3.6 (72.48%) 1082 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Ferratum logo
Ferratum Bank
3 (59.55%) 357 głosów
Kwota pożyczki

100 - 2000 zł

Czas na spłatę

15 - 30 dni

Dodano: 27.06.2017

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

 • Pączek pisze:

  Czy firma taka moze sobie podwyższyć oprocentowanie?

 • Ernik pisze:

  Sprzedaje. Twoje długi po prostu przechodza do innej firmy ( która zwykle wprowadza w takiej sytuacji ostrą windykację).

 • Monka pisze:

  Słuchajcie czy ta firma sprzedaje może długi na internetowej giełdzie wierzytelności? I jak sprzedadza to co mi może grozić?

 • Gunman pisze:

  Jest napisany na stronie jakiś adres, jest możliwosc wysłania do nich maila.Ale strona wyglada nie za specjalnie. Pewnie się zwinęli z działalnościa.

 • anna pisze:

  Czy ta firma jeszcze działa? Bo z ciekawości weszłam sobie na ich stronę i tak jakby nie działała ( google nawet zaznacza mi stronę jako potencjalnie niebedzpieczna i że nie powinnam na nią wchodzić). Nie ma równiez kontaktu ;/ Z Tego co widzę to jest tam podany jedynie mail. Może pisz na tego maila. Jeśli to nic nie da to pozostaje się skontaktować z radcą prawnym.

 • Dodaj opinię

  Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  facebook