żyrafa brak mozliwosci kontaktu
Ocena: 4
(ilość ocen: 20)

żyrafa brak mozliwosci kontaktu

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób można skontaktować się z Żyrafa pożyczki? Na stronie www nie ma podanego nr tel, stary nie jest aktywny, na maile nie odpisują. W zakładce mojego konta nie pojawia się aktualizacja kwoty do spłaty. Jakiś czas temu wpadłam w pętle kredytową, z której wyszłam praktyczni na czysto. Jedyne co “wisi” nade mną to pozostałość pożyczki z żyrafy. Nie mogę natomiast nigdzie uzyskać info jaka kwota pozostała ani potwierdzenia, czy raty, które wpłacam są księgowane.

Dodano: 27.06.2017

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź do wątku:

Uprzejmie informujemy, że odpowiedzi zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Pączek pisze:

  Czy firma taka moze sobie podwyższyć oprocentowanie?

 • Avatar Ernik pisze:

  Sprzedaje. Twoje długi po prostu przechodza do innej firmy ( która zwykle wprowadza w takiej sytuacji ostrą windykację).

 • Avatar Monka pisze:

  Słuchajcie czy ta firma sprzedaje może długi na internetowej giełdzie wierzytelności? I jak sprzedadza to co mi może grozić?

 • Avatar Gunman pisze:

  Jest napisany na stronie jakiś adres, jest możliwosc wysłania do nich maila.Ale strona wyglada nie za specjalnie. Pewnie się zwinęli z działalnościa.

 • Avatar anna pisze:

  Czy ta firma jeszcze działa? Bo z ciekawości weszłam sobie na ich stronę i tak jakby nie działała ( google nawet zaznacza mi stronę jako potencjalnie niebedzpieczna i że nie powinnam na nią wchodzić). Nie ma równiez kontaktu ;/ Z Tego co widzę to jest tam podany jedynie mail. Może pisz na tego maila. Jeśli to nic nie da to pozostaje się skontaktować z radcą prawnym.

 • Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 625)
  2.
  Ocena: 3.91
  (ilość ocen: 349)
  3.
  Ocena: 4.04
  (ilość ocen: 751)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1196)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 455)