żyrafa brak mozliwosci kontaktu
4 (80%) 20 głosów

żyrafa brak mozliwosci kontaktu

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób można skontaktować się z Żyrafa pożyczki? Na stronie www nie ma podanego nr tel, stary nie jest aktywny, na maile nie odpisują. W zakładce mojego konta nie pojawia się aktualizacja kwoty do spłaty. Jakiś czas temu wpadłam w pętle kredytową, z której wyszłam praktyczni na czysto. Jedyne co “wisi” nade mną to pozostałość pożyczki z żyrafy. Nie mogę natomiast nigdzie uzyskać info jaka kwota pozostała ani potwierdzenia, czy raty, które wpłacam są księgowane.

Sprawdź darmowe pożyczki chwilówki
Dodano: 27.06.2017

Komentarze:

Autor: anna

Czy ta firma jeszcze działa? Bo z ciekawości weszłam sobie na ich stronę i tak jakby nie działała ( google nawet zaznacza mi stronę jako potencjalnie niebedzpieczna i że nie powinnam na nią wchodzić). Nie ma równiez kontaktu ;/ Z Tego co widzę to jest tam podany jedynie mail. Może pisz na tego maila. Jeśli to nic nie da to pozostaje się skontaktować z radcą prawnym.

03.07.2017
Autor: Gunman

Jest napisany na stronie jakiś adres, jest możliwosc wysłania do nich maila.Ale strona wyglada nie za specjalnie. Pewnie się zwinęli z działalnościa.

12.07.2018
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.