Jak to działa?

Sprawdź najnowsze porównanie chwilówek <<<<<< całkowite koszty pożyczek, opłaty dodatkowe, RRSO, monity.

Szybkie porównanie

Do czego służy i jak działa porównywarka chwilowo.pl?

Narzędzie, które stworzyliśmy ma na celu szybkie porównanie ofert kredytów chwilówek, czyli tak zwanych szybkich pożyczek udzielanych na dowód osobisty na okres nie dłuższy niż 30 dni.

Pożyczki te obarczone są bardzo zróżnicowanym oprocentowaniem (RRSO), prowizjami, kosztami ubezpieczenia oraz monitami (opłatami karnymi za zwłokę w spłacie kredytu).

Porównywarka chwilowo.pl ma za zadanie przedstawienie najbardziej atrakcyjnych ofert pod względem całkowitych kosztów kredytu.

Dodatkowo pozwala poznać najbardziej istotne informacje, które bardzo często zamieszczane są w mało widocznych miejscach, regulaminach oraz samych umowach kredytów chwilówek. Są to głównie monity, czyli powiadomienia dla użytkownika za, które doliczane są kolejne opłaty (wiadomości SMS, przesyłki listowne,  wiadomości przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej, powiadomienia telefoniczne wykonywane przez pracowników parabanków lub firm windykacyjnych.

Dzięki chwilowo.pl szybko poznasz całkowita prowizję kredytu oraz opłaty, które możesz napotkać w przypadku problemu ze spłatą pożyczki. Dowiesz się gdzie i na jak długo otrzymasz pożyczkę na konkretną kwotę.

Z nami zaoszczędzisz sobie czasu, pieniędzy i kłopotów.

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.