Oferta pracy: Redaktor/copywriter

Portal chwilowo.pl istnieje już przeszło 2 lata na rynku i jest wiodącą porównywarką chwilówek.
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy nowych, ambitnych pracowników, którzy chcą rozwinąć się na wszelakich płaszczyznach.
Jeśli chcesz brać udział w prestiżowych projektach i pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Pisanie tekstów oraz ich sprawdzanie: tematyka finansowa
-Przygotowywanie elementów szeroko-zakrojonej strategii content marketingowej
-Udział w prowadzeniu profili społecznościowych portalu

Wymagane kompetencje:

-Lekkie pióro
-Znajomość języka angielskiego niezbędna do tłumaczenia oryginalnych tekstów
-Znajomość zasad SEO
-Doświadczenie w prowadzeniu profili społecznościowych
-Znajomość tematyki finansowej i/lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Pracownikom oferujemy:

-Pracę w przyjaznej atmosferze,
-Zyskanie wiedzy praktycznej i szybki rozwój umiejętności
-Pracę przy ciekawych projektach

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Comparison Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).