Chwilówki Gdańsk Oliwa >> Your Finance

INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ NIEAKTUALNE
SKORZYSTAJ Z POLECANEJ OFERTY ONLINE
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
LUB
Your Finance
Nazwa firmy Your Finance
Strona www www.doradztwogdanskie.pl/
Telefon 502301262
email biuro@trudne-kredyty.com.pl
Adres ul. Czyżewskiego 38
84-100 Gdańsk Oliwa

Firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek chwilówek zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm. Wysokość pożyczki waha się w przedziale 300-20 000 zł. Osoba ubiegająca się o pożyczkę musi spełniać warunek wieku: 28-65 lat. Zobowiązanie udzielane jest bez konieczności weryfikacji klienta w BIK.

Autor: Anna

Zwracam się z pytaniem do osób, które korzystały z filii tej firmy (Gdańsk - Oliwa): czy ktoś zdecydował się na pożyczkę w wysokości paru tysięcy złotych? Nie mieliście żadnych problemów ze spłatą, czy może musieliście prosić o wydłużenie okresu spłaty? Ktoś może wie, jakie w takim przypadku ponosi się dodatkowe opłaty?

02.04.2014
Autor: Szymek

Pożyczacie tylko klientom, którzy ukończyli 28 rok życia? czy nie można tego jakoś obejść? Gdańsk Oliwa to mój rejon, więc chciałbym skorzystać z oferty, ale mam 26 lat. Mógłbym jednak okazać zaświadczenia o zarobkach, czy co tam jeszcze będzie potrzebne. Ewentualnie mógłbym zdecydować się na pożyczkę pod zastaw, jeśli nie byłoby innego rozwiązania. Czy w ogóle jest taka możliwość, że pożyczka zostanie mi przydzielona?

23.09.2014
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.