Chwilówki Łódź >> Justyna Ehmann Finanse

INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ NIEAKTUALNE
SKORZYSTAJ Z POLECANEJ OFERTY ONLINE
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
LUB
Justyna Ehmann Finanse
Nazwa firmy Justyna Ehmann Finanse
Strona www lodz-pozyczki.pl/
Telefon 517 939 191
email biuro@lodz-pozyczki.pl
Adres ul. Wólczańska 247 lok 4
93-035 Łódź

W ofercie firmy można odnaleźć zróżnicowaną ofertę pożyczek chwilówek. Wartość pożyczki może sięgnąć nawet 12 000 zł, a wysokość kwoty, jaka zostanie przyznana jest w pełni zależna od wysokości przedstawionych dochodów. Dodatkowym warunkiem uzyskania pożyczki jest wiek 18-75 lat. Firma oferuje również pożyczki dla osób posiadających zajęcia komornicze.

Autor: Mirosław

Witam. Wstępnie jestem zainteresowany najwyższą pożyczką w wysokości 12 000zł. Nie jestem jednak pewny, czy wysokość moich zarobków jest wystarczająca. Jakie dokładnie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o taką sumę? Mieszczę się w granicach wiekowych i nie widnieję w żadnym rejestrze dłużników.

12.03.2014
Autor: joanna

w Łodzi jest tyle tych placówek parakredytowych, że aż trudno się zdecydować. O tej firmie pierwsze słyszę, może to jest coś nowego? A nowe placówki zazwyczaj mają na wstępie atrakcyjne warunki dla klientów.

Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji odnośnie konieczności przedstawiania dochodów? Konkretnie chodzi mi o to, czy jako dochód jest też traktowana emerytura lub renta? I co w przypadku zasiłku dla bezrobotnych? Wiem, że w niektórych parabankach jest on traktowany jako źródło dochodu.

09.06.2014
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.