Chwilówki Warszawa >> MoneyNow Sp. z o.o.

INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ NIEAKTUALNE
SKORZYSTAJ Z POLECANEJ OFERTY ONLINE
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
LUB
MoneyNow Sp. z o.o.
Nazwa firmy MoneyNow Sp. z o.o.
Strona www www.moneynow.pl/
Telefon 801 066 639
email kontakt@moneynow.pl
Adres ul.Grunwaldzka 82
80-244 Warszawa

Firma oferująca mikropożyczki i pożyczki gotówkowe do 1500 zł. Pożyczka może zostać udzielona w kwadrans. Spółka należy do Dollar Financial Corp i działa w Polsce od 2010r. W ofercie spółki dostępne są również kredyty gotówkowe i konsolidacyjne (do 200 000 zł) oraz pożyczki pod zastaw. W Polsce działa 28 placówek spółki.

Autor: Marcin

Hej. Korzystałem i polecam. W moim wypadku zabezpieczeniem było złoto. Opłaty o, koszty.. obsługa. Nie było większych problemów. W Warszawie dużo i wszędzie ceny inne.

20.02.2014
Autor: darek56

Witam Państwa, jestem z Warszawy i byłbym zainteresowany powyższą ofertą. Chciałbym jednak najpierw upewnić się, czy dostanę pożyczkę jeszcze tego samego dnia? Zależy mi na czasie, może to być nawet pożyczka pod zastaw. Z powyższego wpisu wynika, że udzielacie pożyczek na zabezpieczenie w postaci złota. Proszę o informację, czy jest to nadal aktualna oferta. W Warszawie jest naprawdę mnóstwo firm oferujących takie usługi, ale nie wszyscy proponują pożyczki pod zastaw. Czekam na informacje, co jeszcze może być policzone jako zastaw, poza złotem.

14.07.2014
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.