Chwilówki Wrocław >> Ekspres Gotówka

INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ NIEAKTUALNE
SKORZYSTAJ Z POLECANEJ OFERTY ONLINE
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000zł za darmo
pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo
LUB
Ekspres Gotówka
Nazwa firmy Ekspres Gotówka
Strona www www.ekspres-gotowka.pl/
Telefon (71) 364 86 80
email ekspres-gotowka@o2.pl
Adres ul. Krawiecka 3
50-148 Wrocław

Firma posiada w swojej ofercie pożyczki ekspresowe i kredyty gotówkowe. Czas spłaty pożyczki wynosi miesiąc. Osoba ubiegająca się o pożyczkę musi być pełnoletnia. Obowiązkiem jest również przedstawienie dokumentu potwierdzającego stałe dochody. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 1500 zł.

Autor: Anielka

Ciekawe czy ta gotówka, rzeczywiście jest tutaj tak ekspresowa jakby to wynikało z nazwy :) Ktoś z Wrocławia ubiegał się o pożyczkę w tej firmie? Czy maksymalną kwotę pożyczki można otrzymać za pierwszym razem, czy dopiero stali klienci mogą się o nią starać? Swoją drogą, 1500 zł to dość mała kwota, jak na maksymalną pożyczkę. Może chociaż oprocentowanie mają znośne, bo tą sumą raczej klientów nie przyciągną.

06.08.2014
Autor: fabian

Anielka, ja mieszkam we Wrocławiu, ale jeszcze od nich nie pożyczałem. Podejrzewam, że maksymalna kwota pożyczki jest możliwa dopiero po przyniesieniu niezbędnych zaświadczeń (wysokość zarobków itp.). Zresztą, tu nawet jest napisane, że obowiązkowe jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego stałe dochody. Wychodzi na to, że ta zasada obowiązuje także w przypadku 200 czy 300 zł.

10.09.2014
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.